🇷🇴 [A] [Golemagg] <Imperium> Recrutează

Salutare,

Cu redeschiderea recentă a transferurilor realm-to-realm (21 aug), recrutăm player-i români care vor să facă parte dintr-o comunitate ro. Ghilda este internațională și conducerea cu experiență din Vanilla până în prezent. În momentul de față facem BWL și AQ în fiecare săptămână, e ok și dacă aveți nevoie să faceți level. Ne pregătim de Naxx și SL.

Dați un pm pe Discord și discutăm. Sau întrebați pe cineva din ghildă de mine în joc.

Victor#6176

discord.gg/24xE52f

6 Likes

Va asteptam cu drag!

1 Like

Haideti , boys!

Haideti sa facem cea mai frumoasa comunitate romaneasca de pe Classic.

In Hydraxian nu stiti nici o ghilda de romani ?

Bumpimg this post.

2 Likes

Sapt asta primul raid full romani, cine zicea ca nu se poate ?

Și ăla în vreo 30-34 de indivizi! :smiley:
Veniț’ de luaț lumină!!! …și compot! <3

Tofee

bump the post

Bump bump MC Sunday

Tocmai am facut clear to MC. Va asteptam

bump bump Ragnaros down

bump bump va asteptam :wink:

Salut , Felicitari pentru clear la MC , am incercat sa contactez GM-ul de la voi dar nu am reusit , am si eu o rugaminte daca se poate si daca suntem maturi , se poate sterge post-ul lui Vipera de pe thread-ul guildei Tracia? Am vazut thread-ul guildei voastre dar din pacate eu nu vreau sa ma mut de pe Firemaw si nu cred ca ar fi prea frumos sa postez si eu pe thread-ul vostru ca recrutez oameni in alta guilda . Multumesc.

1 Like

Salut! Link-ul de discord nu mai este valabil. Vreau si eu sa intru in guilda. Multumesc!

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.