<Tree Glow> Kazzak EU Slovenian Slovenski guild

Tree Glow je največji slovenski guild, ki se z vsakim expansionom podaja v Mythic. Pod pasom ima že več tierov raidanja in vsaj toliko uspešnih piknikov po vsej Sloveniji. Guild je nastal z združitvijo dveh slovenskih alliance guildov, ki so združili vrste in se podali v Mythic raidanje. Skupnost še vedno raste in naša ekipa se razvija. Nove izkušnje pa nosimo naprej.

Zadnja selitev nas je popeljala na Kazzak kjer nadaljujemo zgodbo guilda na strani Horde, število igralcev pa z vsakim dnem narašča.

https://www.facebook.com/TreeGlow/
https://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/Tree+Glow
Yo, yo, a to je se aktualno??? :D

Sem bl nov player, sm igrou par let nazaj, naredu sm acc 2 mesca nazaj, iscem druzbo!
Bi se joinu samo rabim neko potrditev da ne vrzem denar prec za transfer, k sm drugace na twisting nether.
js bi se tut,po 2h letih pavze :) ,ne gre se mi ravno za raidanje bolj pvp,sam je lepse igrat z domacimi...
Pridite fantje, brez problema! Vsak je dobrodosel!

Živjo. Evo mene sam zanima a se da pridt u guild za take kot sm jst k bl casual spilamo. Drgac glede izkusenj je tko… Spilam od tbc biu v guildah plemeniti in aequa lanx in raidu tbc pa wotlk pol pa bl k ne nehu kr je guilda razpadla zto smo iz kolegi menal server. Zden bi pa spet mauprobu sam bol casual zarad službe k nimam usak teden cajta. Več izmenski delavnik pa to. Tko da če rabte kakšnega ret pa soon to be holy paladin ring me up.
Lp

Vsi dobrodošli. Sploh zdej ko je še Classic Hype… gremo na Gehennas.

Ja pa iiiiiii. Sem čisto za foro pogledala, če je kak slovenski guild in evo :smiley: Zdaj se mi j e pa prav milo storilo.
Sama sem na žalost razdeljena na dva serverja in noben ni ta pravi.
Upam, da ste še aktivni in od zdaj imate oboževalca na Blackrocku in Azjolu :slight_smile:
Lp, Samy

Jaz nameravam spet igrati pa bi bilo dobro če bi bilo z kakšnem slovencem da se ne bom družil samo z tujci :slight_smile: ali je kakšen predlog kakšnega serverja in guilda ne vem ali je ta še aktiven ali ne.
lp, Gašper

Smo aktivni :slight_smile: Samiling, vedno se da naredit kakšnega alta. Sploh zej se veliko folka levela.
Anadrea - mislim, da smo se že našli v guildu če se ne motim. V primeru, da ne mi pa sporočite.
Se vidimo v Shadowlands.

Hey hey… Blood dk išče guild… Trenutno 2/10M in 1200 io… Oboje je nekje od začetka januarja, ko sem mogel uzeti cca 1 month break zarad nepredvidljive rl situacije, kar je privedlo do izgube spota v teenutnem guildu. Bdk mainam že od začetka MoP, večinoma sem do zdaj raidal pretežno v mythic contentu kot blood dk… V m+ in alt runih sem igroal še ostalih 5 tank classov. Kljub temu da sem igral pretežno le tanka, pa delam v boosting communitiju za raid boosting in vodim m+ boosting ekipo, zaradi česar dobro poznam delovanje vseh classov.

Moj cilj ta tier je CE, imam pa že predhodnje CE izkušnje. Glede na vaš trenutni progress verjamem, da imate dober roster obenem pa ste verjetno tudi top Slo guild. Posledično verjamem, da že imate tank spotse zasedene. V primeru, da ima kdo od tankov močan os in nima pretiranje želje za tankanjem bi rad prosil za trial.

Igram še z 7 kolegi slovenci (2 predhodnje CE, 5 od 7 pa izkušnje v mythic raidingu). Večini je pomemben le hc full clear vsak content, bi pa z veseljem applijal za main roster v primeru da bi se odprl spot. Sicer smo na draenorju a nas večina dela v boosting servicu zaradi česar tudi ne bi bil problem narediti transferja.

Verjamem, da bi lahko uspešno sodeovali in da delimo enako vizijo.

logs: https://www.warcraftlogs.com/character/eu/draenor/alltarus#difficulty=4

bnet: LukaHallenn#2673

Lep pozdrav,

Luka

Zdravo, tule se javlam iz ragnaros serverja, ce se najde kaki slovenec, ki bi igral z mano…ce se nas najde pa vec pa lahko maredimo tudi mini slo guild. Ce si to ti mi komentiraj na tale komentar pa se se slisimo za navprej, da se najdemo v igri

Tole je moj main character**