Ban za nic niestety

Witam dostałem bana dosłownie za nic 5 razy poszedłem na travincal stony field oraz shenka i trochę zajmuje paladynem taki bieg bez enigmy . Jak mogę się skontaktować z administratorem?

Witaj.
Możliwe przyczyny blokady znajdziesz tutaj. Blokada na IP nakładana jest automatycznie i automatycznie ściągana.

Dodatkowo jeśli podczas gry online korzystałeś z jakiegoś moda, to jest to zabronione.

Dzień dobry, niestety razem z dziewczyną również dostaliśmy bany (niekończące się sprawdzanie wersji). Nie wiem czy to jest na IP czy CD Keye (oba ?) Po prostu po dobrych kilku latach z jeszcze jednym znajomym postanowiliśmy odświeżyć doświadczenia z diablo 2.
Początkowo było całkiem fajnie, przez kilka dni doszliśmy do pokonania baala na koszmarze.
A później dostaliśmy bany.
I chyba nawet nikt nie jest w stanie wytłumaczyć z jakiego powodu, ponieważ sieć mamy “normalną” tzn. z kablówki, bez żadnych VPNów, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, może dostawca coś pokombinował, gry w których byliśmy na bn - może 4 przez kilka dni grania … (EDIT: po 2-3 godziny jednorazowo) Z żadnych dodatkowych programów nie korzystaliśmy, bo z tego co czytałem jest to najczęstsza przyczyna banów.
W internecie, nawet przeglądając forum US, nie trafiłem na informację w jaki sposób naruszamy regulamin, ani nawet w jaki sposób to sprawdzić co nam zarzucono.
Doświadczenie z blizzarda - faktycznie coś niezapomnianego. Liczę na jakieś wyjaśnienie, chociaż mam wrażenie że tutaj niczego pozytywnego spodziewać się nie można.