Diablo 2: Lord of Destruction - Skrzynka

To jest jakaś kpina, że do dziś nie ma większej skrzynki w grze, trzeba robić postacie specjalne na to by trzymały rzeczy które nie mieści mała skrzynka. Żeby było tego mało to jeszcze dostaje się chwilowe bany (z jakiegoś pewnie durnego skryptu co uważa to działanie bota) jak się przeloguje ze swojej postaci na jakąś inną by np. wymienić się z kimś, ta, wymienić się. Trach i chwilowy brak dostępu do rozgrywki, albo jak się chce przerzucić z main postaci rzeczy na jakąś inną, trach, ban i po rzeczach które leżą sobie na ziemi. Proszę o jakieś zainteresowanie tym tematem, jak nie będzię to zrobię jakąś globalną dużą petycje, bo czas najwyższy to zmienić.

Widzę, że Blizzard dalej świetnie dba o swoich użytkowników i może za pół roku się doczekam na zdawkową odpowiedź. No nic, trzeba robić petycje.

3 polubienia

Jest jakiś sposób na to ?

Byłoby tak pięknie… Z bratem próbowaliśmy sobie pozbierać zestawy i układał is my na grze z hasłem przedmioty z zestawów grupami. Oczywiście, jak ciągle wchodziliśmy i wyłaziliśmy z gry to trach i nas wywaliło z tej gry i po przedmiotach.
W sumie nie wiem, jaki oni mają problem z tym, żeby zrobić ta większą skrytkę. Z tego, co wiem w wersji Resurected też tego nie planują…

W ressurected chyba ma byc skrzynka dzielona, tzn wspolna dla wszystkich postaci na koncie

Witam. Zainstalowałem D2 i mam taką malutką skrzyneczkę z pierwszej wersji D2… parch 1.14d w szoku jestem