Diablo 2 pobieranie

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tu. Bo odcieliście wiele forów na których bardziej by się to nadawało. Mianowicie naprawcie pobieranie z tej strony z tego linku : https://www.blizzard.com/pl-pl/download/confirmation?platform=windows&locale=pl_PL&product=d2
Wyskakuje mnóstwo błędów, że brak wydawcy i inne problemy, przez co program antywirusowy po prostu szaleje!! Naprawcie to!! Ale też nie usuwajcie tego linku z waszej strony, super, że udostępniacie taki klasyki ! Tylko naprawcie

Nie bardzo wiem o jakim odcinaniu piszesz. Niemniej to forum akurat całkiem pasuje do problemu. To konkretnie forum zajmuje się aplikacją Battle.net oraz klasycznymi grami firmy Blizzard, które nie mają w tym momencie osobnego forum.

Link jaki podajesz działa w pełni dobrze. Testowano go przed chwilą po naszej stronie. Plik pobiera się bez usterek. Problemem, jak wstępnie sam w sumie zasugerowałeś, są ustawienia po stronie programu antywirusowego. Jeśli nie będziesz w stanie poradzić sobie ze zmianą tych ustawień, to zalecamy czasowe odinstalowanie tego oprogramowania antywirusowego jakiego używasz.

Brak wydawcy to raczej komunikat/ostrzeżenie jakie pokazuje Windows. Skoro pobierasz plik z naszej strony to nie należy się tym specjalnie przejmować. Jest tam na pewno opcja aby kontynuować pomimo faktu, że Windows nie zidentyfikował wydawcy.

Do momentu wydania Diablo II: Resurrected link powinien prawdopodobnie działać bez problemów. Później forma instalacji raczej zmieni się, tak jak to miało miejsce w przypadku gry StarCraft 1 oraz Warcraft III i link przestanie być potrzebny.

No właśnie chodziło mi o to że kiedyś stare Diablo 2 miało osobne forum. Acha czyli program antywirusowy bez powodu raczej mnie informuje, że coś jest nie tak? Bo ogólnie to mój program antywirusowy to windows defender (ten który pokazuje, że coś jest nie tak), mam poza tym jeszcze AVG ale on nic nie wykrywa. A jest jakiś sposób, żeby grać w wyższej rozdzielczości niż 800\600 ?