Diablo 2 problem z battlenet

Witam probowalem juz chyba wszystkich proponowanych rozwiazan i nie moge znalesc solucji nie gralem w diablo pare lat i postanowilem wrocic pobralem z strony instalke d2 + d2lod przeinstalowywalem z 20 razy cdkey oryginalny po wlaczeniu gry i kliknieciu battlenet mam ciagle sprawdzanie wersji konczace sie komunikatem battlenet nie odpowiada to samo na pozostalych serverach asia itp… win 7 odpalam jako admin i w zgodnosci z xp sp3 porty odblokowane antywirusa nie mam a zapora tez wylaczona jakies pomysly ? nic nie pomaga czuje sie zazenowany po co kupowac cdkey do gry ktora i tak nie dziala i nie mozliwe jest odpalenie battlenetu ?
@edit
po uninstalu oczywiscie usuwane byly wpisy rejestru

Witaj Dragoniteq

Wygląda na to, że możliwość połączenia została Ci tymczasowo odebrana, przyczyny takiej blokady znajdziesz tutaj:

Jeśli chciałbyś uzyskać informacje na temat długości zawieszenia, skontaktuj się proszę z działem pomocy, podając swój adres IP oraz klucze do gier (nie podawaj ich tutaj):

https://eu.battle.net/support/en/help/product/legacy/350/354/solution

Pozdrawiam.

nie wiem co i gdzie tam wpisac … wyglada na to ze pieniadze zostaly wyrzucone w bloto

Cześć,

Mam dokładnie ten sam problem z BN. Grę kupiłem 2h temu, więc raczej nie mam żadnych kar/ograniczeń.

Czy mogę prosić o pomoc?

2 polubienia