Nie mogę pobrać żadnej gry ani aktualizacji na Battle.net

Od aktualizacji Diablo 4, która miała miejsce kilka tyg po premierze gry, nie byłem w stanie jej zaktualizować. Pobieranie zatrzymuje się na 4% a prędkość pobierania pokazuje normalną prędkość mojego transferu, ale postęp zupełnie nie idzie do przodu. Wtedy się poddałem i odinstalowałem grę, bo nie byłem w stanie jej nawet włączyć i z nadzieją że to jakiś problem który zostanie rozwiązany potem. Teraz próbuję pobrać WoW-a i jest to samo. Pobieranie również się zatrzymuje na 4% i transfer pokazuje 40-80 Mbit/s. Przy okazji strasznie obciąża to internet, nie mogę otworzyć żadnej strony internetowej oraz cały komputer. Nie mogę niczego pobrać ani zaktualizować. Tak, próbowałem wszelkiego odinstalowywania i instalowania spowrotem, czyszczenia cache, sprawdzania proxy itp. Nic nie działa.

1 polubienie

Nie jest to forum gry Diablo IV ani gry World of Warcraft. Tego typu problemy zalecamy raczej zgłaszać na forach poszczególnych gier. Niemniej bazując na Twoim opisie mogę zasugerować kilka potencjalnych rozwiązań:

Jeśli problem będzie nadal występować, zgłoś się do naszego działu Pomocy i opisz wszystko ze szczegółami, w tym również kroki jakie podjąłeś do tej pory (aby nie duplikować ich w naszej odpowiedzi). Dodaj również do zgłoszenia pliki z informacją o systemie.

1 polubienie