Nie mogę grać online na battlenet w Warcraft III

Witam mam problem z klasycznym Warcraftem III. Problem dotyczy rozgrywki online. Wszystko zainstalowałem dodałem swojego Warcrafta III do swojego konta. Skorzystałem z instalacji ze swojego konta battlenet gry klasyczne blizzard. Wszystko pięknie zainstalowało ale pojawił się problem kiedy chciałem kliknąć na Battlenet to okienko jest na szaro i nie mogę kliknąć i jest napisane " Gra online wymaga dodatku The Frozen Throne" i nie mogę grać online. Co to jest za problem i jak mogę go rozwiązać bo już nie mam pomysłu.

Dzięki i czekam na odpowiedzi Darkvaders

Masz zainstalowany dodatek o którym mowa?

mam klucz i do Region of Chaos i Frozen Throne dodany do swojego konta battlenet jako gry klasyczne. Mówicie ze nie ma znaczenia czy Chaos czy Throne luncher zostało ujednolicony i powinienem mieć dostęp do gier online a nie mam. W momęcie logowania do Warcrafta III pojawia się okienko Warcraft III : The Frozen Throne i mam opcję Napraw i Uruchom. Uruchamiam wchodzi do gry a battlenet jest niedostępny i nie mogę grać online. Jak trzeba mogę podać prywatnie tylko dla Ciebie jako DEV swoje oryginalne cd-kaye do obu gier Warcrafta III dla potwierdzenia. Chcę pograć a nie mogę :(:(:(.

Czekam na konstruktywną pomoc albo priv chat jak jest taka możliwość

pozdrawiam Darkvaders

Witaj Darkvaders.

Upewnij się proszę, że gra jest uruchomiona w trybie Frozen Throne. Jeśli w głównym menu gry wyświetlone jest logo Reign of Chaos to znaczy, że tak nie jest. Aby przejść w tryb Frozen Throne, kliknij głowę Arthasa obok przycisku kampanii dla jednego gracza.

Pozdrawiam.

1 polubienie

dzięki i wszystko się wyjaśniło :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

Pozdrawiam