Odłączanie konta activision

Witajcie, pytanie … czy można z poziomu konta odłączyć konto activision?

Mój problem, to:

Miałem na koncie activision weryfikację dwu-etapową poprzez kody w google autenticator, zmieniłem jakiś czas temu telefon, ale nie zobaczyłem że albo trzeba najpierw wyłączyć weryfikację 2 etapową albo “skopiować” aplikację do nowego telefonu. I teraz mam zablokowane konto, nie mogę się zalogować gdyż wymaga podanie kodu.
Nie mam kodów zapasowych, nie idzie tego zresetować jak w przypadku kont na “normalnych” stronach przez maila lub SMS.

support.activision. com/account-recovery

Można zrobić tak, że zakłada się nowe konto na activision, podpiąć do nich konta takie jak blizard (battlenet), steam etc. ale gdy próbuję to zrobić, to wyskakuje mi:

THE GAMING ACCOUNT YOU ARE ATTEMPTING TO LINK IS ALREADY CONNECTED TO A DIFFERENT ACTIVISION ACCOUNT. PLEASE LOG INTO THAT ACTIVISION ACCOUNT AND UNLINK THAT GAMING ACCOUNT BEFORE ATTEMPTING TO RECONNECT IT TO THIS ACTIVISION ACCOUNT.

PL:
KONTO GRY, KTÓRE PRÓBUJESZ POŁĄCZYĆ, JEST JUŻ POŁĄCZONE Z INNYM KONTEM ACTIVISION. ZALOGUJ SIĘ NA TO KONTO ACTIVISION I ODŁĄCZ JE PRZED PRÓBĄ PONOWNEGO POŁĄCZENIA Z TYM KONTEM ACTIVISION.

zapodaj. net/3f409e2467615. jpg. html

I w kolejnej części trzeba wpisać swój mail i wysłać zgłoszenie, (po poprawnym dodaniu konta battlenet dodaje się automatycznie battle tag, którego ręcznie nie idzie wpisać), zgłoszenie bez tego pójdzie, ale po chwili przychodzi mail, że to zgłoszenie nie dotyczy odzyskania konta.

Czy ktoś miał taki problem, próbował odzyskać konto activision i czy mu się udało? Jeśli tak, to w jaki sposób?!

Bo to błędne koło… utwórz nowe konto, podepnij battlenet, którego nie można podpiąć, gdyż przypięte do innego konta, a co za tym idzie nie można wysłać zgłoszenia o odzyskanie konta… Z tego co szukałem, to nie ma do nich oficjalnego maila do supportu, jakiegoś forum, infolinii czy czegoś takiego…

Więc pytam tutaj, czy idzie jakoś odłączyć z poziomu battlenet konto activision??

POMOCY proszę… :confused:

znajdż e-mail z kodami zapasowymi i jeden z nich skopiuj dziś to przerabiałem i działa

właśnie nie mam bo czyściłem pocztę ze spamu i usuwałem wszystko