Prośba o zdjęcie autentykatora

Cześć.

Pisałem już jakiś czas temu, bez większego echa zresztą.

Prośba o usunięcie autentykatora - z uwagi na zniszczony telefon nie jestem w stanie samemu tego dokonać. A system tiketowy też nie jest pomocny ( z uwagi na niemożność wysłania dokumentów potwierdzających tożsamość).

Pozdrawiam.

Wkurzony Szop

Cześć,

Nasz system ticketowy jest jak najbardziej pomocny i pozwala na załączanie dokumentów potwierdzających tożsamość. Listę akceptowanych dokumentów możesz sprawdzić na naszej stronie.
Poprzez forum nie bylibyśmy w stanie pomóc w tej kwestii.

Powodzenia!

@Yoragdos Dzięki za odpowiedź. Pytanie - co w sytuacji, jeśli dane konta nie pokrywają się z prawdziwymi (konto mam już bardzo długo i dane, które podawałem przy jego zakładaniu są nieco… fikcyjne. Coś w stylu Jaś Fasola, te sprawy.). Czy w takim wypadku system ticketowy z miejsca nie odrzuci mojej apelacji uznając mnie za oszusta?

Witaj ponownie,

Wstępnie staramy się nie kwalifikować nikogo jako oszusta. Wiele zależy od sytuacji na koncie. Założenie go niezgodnie z prawidłowymi danymi osobowymi odbiega co prawda od umowy licencyjnej konta, akceptowanej w czasie jego zakładania. Nie oznacza to jednak, że nie udzielimy w takim przypadku pomocy. Jeśli jest dokładnie tak jak piszesz, czyli konto założyłeś na dość znaną postać, powszechnie postrzeganą jako fikcyjną, to jest bardzo prawdopodobne, że będziemy w stanie nadal pomóc, przy okazji korygując dane na koncie. Jeśli jest inaczej, też nie zawadzi spróbować. Zawsze staramy się patrzeć na całą sytuację, a nie jedynie na ewentualną rozbieżność danych.

Dzięki piękne! Spróbować nie zaszkodzi :wink: