Problem z zakupem nowych kluczy

Witam.
Mam problem z kupnem nowych kluczy. Chciałem zakupić nowy klucz do diablo 2 oraz do diablo 2: lod ale nie mogę tego zrobić, bo wyskakuje mi, że posiadam już te gry na swoim stanie.
Te stare klucze, o ile dobrze pamiętam, były zbanowane kilka lat temu i nie mogę się przez to zalogować na CBN.
Zarejestrowałem je kilka miesięcy temu, tylko po to, by móc sobie spokojnie grać na patchu 1.14 na single player, co skutkowało konwersją z 16 do 24 znaków tychże kluczy oraz dodanie ich do mojego konta Battlenet/Blizzard.
Co mam teraz uczynić? Czy jest jakaś rada by usunąć te stare klucze, by móc zakupić nowe i cieszyć się w pełni legalną grą na CBN, czy też po prostu mam założyć nowe konto i wysłać na nie te środki które (dziś) wpłaciłem by móc ściągnąć i zakupić sobie te dwa świeże cd-keje?
Proszę pilnie o pomoc.

Hej artur. Jedno konto Blizzard może posiadać tylko jeden zestaw kluczy D2 + LoD. Nowy zestaw możesz zakupić na nowym, odrębnym koncie Blizzard - albo skontaktuj się z nami bezpośrednio, w celu usunięcia zbanowanych kluczy z Twojego obecnego konta.