Skradziony email

Witam,
Nie mogłem zalogować się na swoje konto, wszedłem w odzyskiwanie hasła bo myślałem, że po prostu zapomniałem.
Okazało się, że ktoś włamał się na mojego emaila i ukradł moje konto zmieniając na nim email na inny.
nie jestem w stanie go odzyskać.
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co mogę zrobić?
szkoda mi $$ które były włożone w konto i gry, no i postęp w grach ;(
Piszę z nowego konta :frowning:
Z poważaniem
Voofy

1 polubienie

Witam,

mam identyczny problem jak kolega - będę wdzięczny za pomocne informacje.

Kilka dni temu przeslałem wiadomość przez witrynę ws. kradziezy mojego konta o BT ryvin#1185, ktore miałem od 2012 roku.

Do tej pory nie otrzymałem jednak odpowiedzi lub potwierdzenia, że gdzieś dotarła. Próbowałem też odnaleźć numer na infolinię, ale z tego co ustaliłem chyba nie funkcjonuje.

Udało mi się zdobyć logi od operatora poczty po jej zabezpieczeniu. Potwierdzają włamanie (kilka tysiecy prób logowań). Mam też usunięte przez hackera/bota requesty dotyczące zmiany danych konta.

Posiadam prawie wszystkie tytuły fizycznie, w opakowaniach wraz z numerami seryjnymi.

Nie rozumiem dlaczego tak duża firma nie ma żadnej aktywnej formy wsparcia żeby udzielić wskazówek - czat, infolinia, support na Facebooku, kontakt przez apkę czy callback.

Pozdrawiam R.

1 polubienie

Udało się odzyskać konto? U mnie od tygodnia bez odpowiedzi.

Również witam serdecznie,

Jeżeli zgłoszenia przesłaliście poprzez stronę pomocy to odpowiedź powinna być już po waszej stronie. Infolinii nigdy nie mieliśmy. Opcje czatu i odzwaniania są chwilowo wyłączone, z uwagi na bardzo dużą ilość zgłoszeń od naszych graczy.

Co do kont, to raczej nie ma obaw. Zakładam, że nie będzie problemu z ich odzyskaniem.
Jeśli udało wam się odzyskać dostęp do poprzedniego maila, to nieco ułatwia całą sprawę. Pamiętajcie aby dodać do konta Blizzard autentykator jak już się z tym uporacie.

Powodzenia!