Warcraft 3: - W aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd

Przy próbie uruchomienie gry 1 vs 1 w trybie dla pojedynczego gracza doszło do wyrzucenia gry podczas ładowania się mapy(nie próbowałem jeszcze grać w customy czy inne gry na Battle necie)

Przykładowy Nr błędu - CF876A73-0FD5-43D7-981D-4C06E6216EEC ale bywały też inne jak BF9FA878-498B-43A0-9845-D055624ECF1B

Używałem sposób poddanych przez Zacinanie i Zawieszanie Warcraft III oraz reinstalowania gry ale nic nie pomogło.

Wszystkie ustawienia mam ustawione na najniższe ustawienia.

Dodam tylko ze w Poniedziałek komputer wrócił z naprawy(trzeba było wymienić dysk twardy) z Windowsem 7 64-bitowym, ale tydzień temu komputer działał normalnie(jedyna różnicą był WIndows 7 34- bitowy oraz inny/stary dysk twardy) a wtedy grałem na Battle.necie i na najwyższych ustawieniach.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Edycja: Próby przeprowadziłem także na Kampanii oraz grze na Battle Necie(customowa mapa Uther Party) i ten sam problem.

Edycja nr 2: Problem rozwiązano.

Mam ten sam problem, mógłbyś się podzielić jak rozwiązałes ten problem?

Wybacz ze tak długo nie wchodziłem(Nie spodziewałem sie pytania czy odpowiedzi), ale w moim przypadku to było spowodowane ze ustawiłem wszystko na niskich ustawieniach, po tym jak wrociłem do wyzszych to wrociło do normy.