Warcraft III Reforged

Witam gra mi strasznie tnie (3 sekundy płynnego działania i 10 sekund przycinki, że nic nie można zrobić) już w menu głównym po odpaleniu. Dałem w grafice (po wielkich bólach żeby tam wejść przez to cięcie się) wszystko na minimum i też bez zmian.

Windows10 home, 16GB Ram, procesor Intel Core i7-4790 3.6ghz , Karta graficzna Nvidia GeForce GTX960 2GB. Wszystkie sterowniki zaktualizowane do najnowszych wersji jak i również sam system.

Niemożliwe więc żeby komputer nie spełniał wymogów wydajności. Wszelkie aplikacje działające w tle czy uruchamiające się wraz ze startem systemu są wyłączone.

Samej rozgrywki nawet nie włączyłem bo menu główne mocno zacina.

Samo włączanie gry trwa ok. 2 minut (mam ekran z tymi drzwiami bez dźwięku). Czasami zamiast gra się włączyć jest błąd PODCZAS REALIZACJA ŻĄDANIA WYSTĄPIŁ BŁĄD. Klikam OK i mam komunikat windows program warcraft przestał działać, klikam czekaj (nic się nie dzieje) lub zamknij program i wraca mi na pulpit.

Wersja gry 1.32

Jak rozwiązać ten problem?

Może zmień w opcjach modele z Reforged na Classic? Ja mam 8gb ramu, i5 i wszystko śmiga jak pan przykazał. Na klasycznych modelach gra ma zerowe wymagania więc nie powinno być problemu.