Warzone 2 nie uruchamia się

Witam od premiery nie moge uruchomic warzoen2 klikam graj pokazuje sie w grze nastepnie pojawia sie znowu graj i nic sie nie dzieje i tak w kółko. Wszystko z aktualizowane sciagałem na nowo z 3 razy + poradniki na necie i nic nie działa ktoś pomoże ?

1 polubienie

Witam. Mam ten sam problem i tak jak Ty robiłem i nic nie daje

Mam ten sam problem… ktoś może już go rozwiązał?

Jaki macie region w battlenecie?

aktualnie uzywam steam ale dalej to samo a region w batlenecie mam europa

Ktoś rozwiązał ten problem? Mam to samo, nie mogę odpalić WZ 2.0

Na jakim regionie macie założone konto battlenet? Nie chodzi mi o region odpalania warzone 2…

Poradziłem sobie grając przez steam, tam gierka bez problemu odpaliła.

Witam ponownie sprawdźcie jaki region macie wpisany w danych konta - dane osobowe ja mam Kraj/Region Federacja Rosyjska i tu może być problem na innym koncie nie rosyjskim idzie normalnie zainstalować i grać. Potwierdzi ktoś moje przypuszczenia?
link do artykułu
www.sport.pl/sport/7,181553,28233787,ukraincy-otrzymali-rykoszetem-blizzard-moze-miec-problem.html

Potwierdzam. Też miałem Rosję ale złożyłem zgłoszenie o zmianę regionu na Polskę i oo ponad dwóch tygodniach zmieni i już można grać.
Dlatego pytałem wyżej na jakim regionie macie założone konta battlenet.

ja mam kraj/region polska w danych konta i w dalszym ciągu nie umiem odpalić gry.

siemka kolego powiesz krok po kroku jak majac gre na battlenet mozna ja dodac i uruchomic na koncie steam ??