WarZone kod błedu 12485129 0xc0000005 nvwgf2umx.dll

Witam!
Chciałem wrócić do gierki Warzone po dłuższym czasie i nie mogę odpalić.
Pojawia się komunikat: “kod błędu 12485129 0xc0000005 nvwgf2umx.dll”.
Próbowałem sposobów z neta typu: sterowniki karty, naprawa z apki, wyłączanie firewalli i w ogóle wszystkich niepotrzebnych aplikacji, uruchamianie jako administrator, uruchamianie z wierszem direx11, win update,:
Sprzęt:
procesor: intelcore i7-9700kf
grafa: Gigabyte GTX 2070Super
płyta: Gigabyte Z390 Gaming X
RAm: 2x16gb DDR4 GSKILL
dysk: ssd500gb, 3tb hdd
Pomocy pls

Nvwgf2umx.dll sugeruje problem ze sterownikami karty graficznej. 0xc0000005 jest zwykle związane z problemamy w poprawnym odczycie danych, tudzież dostępie do nich. Sterownikami już się zajmowałeś. Prawdopodobnie pobrałeś tę wersję sterownika. Możesz jeszcze dla pewności zainstalować ją z użyciem oprogramowania Display Driver Uninstaller aby upewnić się, że problemem nie są pozostałości z poprzednich wersji sterowników. Gdyby to nie rozwiązało problemu, najlepiej chyba będzie jak zgłosisz się bezpośrednio do wydawcy gry Warzone.

1 polubienie

Sterowniki zainstalowałem jeszcze raz za pomocą tego programu zgodnie z ich instrukcją i nic to nie zmieniło. Na stronie wydawcy nie mogę utworzyć zgłoszenia z jakiegoś powodu tylko są podawane sugestie rozwiązania problemu. Poszukam coś jeszcze może coś wymyślę