Zjarany telefon - problem z autentykatorem

Lok tar. Tak wiem, temat wałkowany setki razy, ale.

Zjarał mi się telefon wraz z tym piekielnym autentykatorem. Oczywiście, support jest the best i jedyne, co mi radzi, to wysłać zdjęcie dowodu osobistego. Problem w tym, że tworząc konto lata świetlne temu nie chciałem podawać prawdziwych danych osobowych. I teraz pytanie, co z tym fantem zrobić? Numer telefonu mam ten sam, dostęp do maila również. Nie jestem pewny, czy dowody zakupu poszczególnych gier gdzieś tam są, ale od biedy mogę poszukać. Screeny z wowa też gdzieś mam, więc mogę udowodnić, że ja to ja.

Jakby ktoś z @support był tak miły i dał znać, co mogę zrobić.

Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia!

Ticket do wsparcia technicznego próbowałeś eskalować? Pogadać na live chacie z kimś z zagranicznego wsparcia (to polskie pewnie i tak nic nie może :/)

Próbowałem, ale ostatecznie kazali wysłać dowód tożsamości. A w takim wypadku musiałbym wygenerować jakiś fajkowy, bo i dane, które kiedyś podawałem też do prawdziwych nie należą. No i chciałem zacząć na razie od lokalnego podwórka. A jak tutaj nic nie wskóram, to się udam do instancji bardziej globalnej.

N

Lokalnie to można pierdoły załatwiać, to już cięższy kaliber.

1 polubienie

Coś czuję, że jeśli już ktoś się zainteresuje, to jakiś średnio ogarnięty mieszkaniec Indii :stuck_out_tongue:

I