3 podbój sezon 22 - opinie

Witam. Chciałbym się spytać jakie według najlepsze/najprostsze są podboje do wykonania? Jestem głównie solistą i o ile 3 klejnoty do 65 i 6 zestawami ukończyć gr 55 na niehardkorowym jest proste o tyle 3 podbój to już lekki problem u mnie - nie chce mi się tworzyć postaci na hardcore bo są lagi a w podziemiach zestawów nie jestem asem żadnym.Próbować sam boskie polowanie czy jednak poświęcić nerwy na postać hardcore?

Ja zawsze sobie wybieram dwa najprostsze podboje i robię je i na SC i na HC

No ja też myślę o HC ale boję się lagów i cały plan pójdzie w cholere.W ostateczności mogę popróbować z boskim polowaniem ale zatrzymuję się na 14 bossach samemu bo np Adria,Urzael to trochę szukania co marnuje czas

5 aktów w godzine w ogóle nie biorę pod uwagę bo nie jestem sprinterem :slight_smile: Chce zrobić wszystkie zadania dla swojej przyjemności ale jak najszybciej stąd moje pytanie.Grupy niestety nie mam by pójść na bossów w 2-3 osoby i w tym pewnie też tkwi problem u mnie.Zacząłem sobie postać na HC, narazie 14 poziom i będę zapewne tak powoli ciulał

Jeszcze takie pytanie do Ciebie: Zrobileś może zadanie z bossami(Bosskie polowanie)? Robie sobie też na nie HC właśnie mnicha,może nim się uda i chciałbym poznać opinie w jakiej kolejności najlepiej pokonywać bossów by zdążyć w 20 minut.Mapy zawsze są te same czy nie ma reguly na szukanie bossów?

Ja tam gram z przerwami całe sezony DIII - lubię tą grę,mam do niej sentyment(ogólnie do serii),czekam też na DIV bo lubię lore gry. Co do torowania drogi do bossów to czy to nie jest czasochłonne by najpierw to zrobić by później pokonać wszystkich? :slight_smile:

Ale zadanie brzmi “pokonaj bossów w 20 minut od rozpoczęcia rozgrywki” więc ten czas leci już i tak w momencie włączenia rozgrywki,dobrze rozumiem?

Z tego co mówisz “rozgrywke” można rozumieć dwojako: albo włączenie gry albo początek zabijania bossów.Musiałbym przetestować też Twój sposób.Z góry dziękuję bo o tym nie pomyślałem i jeśli się powiedzie to zaoszczędzi mi nerwy :slight_smile:

EDIT: Próbowałem i szukanie lokacji musiało mi zając full czasu bo nie zaliczyło mi żadnego bossa

Tak - czas zaczyna naliczać od momentu wciśnięcia przycisku - Rozpocznij Grę.
Można robić w 4os party i każdy szuka innego bossa → najefektywniej (tak to jest jak z singlówki z co-opem chcą zrobić MMO).
Podboje w tym sezonie nie są dla solowców i dla leniwców … ani dla leniwych solowców jak ja :rofl: Zrobię gemy 65 na hc i na sc i podziękuję - mam komplet zakładek już od lat i tak jak Reaper uważam uganianie się za ramką za bezsensowne.

Może i bezsensowne ale dla przyjemności można zrobić.Nie lubię wiedzieć,że coś nie było niewykonalne a ja tego nie zrobiłem,mam te 2 miesiące +/- na te podboje to spróbuje:)

Teraz do Blizza: Jesteście,przepraszam,jak politycy w tym sezonie. Co to za podboje? Chcecie sztucznie sobie polepszyć statystyki, że ludzie grają dłużej? Utrudniając dojście do strażnika?

Akurat “boskie polowanie” jest jednym z najprostszych podbojów jakie istnieją. Wystarczy obojętnie jaki speed build i można go spokojnie zrobić solo. W tym sezonie na zwykłym AoV FotH crusie zajęło mi to 15min.
Większość dróg do bossów jest prosta i ciężko się zgubić. Jak ktoś ma problem z konkretnym bossem może poszukać mapy w którym jest na niego bounties i wtedy łatwiej odnaleźć drogę.

Można też dołączyć do community w którym ludzie wspólnie wykonują takie podboje.

Dokładnie - jeśli w danym sezonie pojawiało się Boskie Polowanie zawsze udawało mi się zaliczyć to solo bez problemu - zawsze nekrusem na jakimś speed buildzie na tragu albo inariusie.

W tym sezonie Inarius, Trzewiki Steuarta, Kosa Cyklu + filakterium na darmową Nove Krwi, Napływ Krwi - Metabolizm - dwa skoki - szybka bestia. Zmieściłem się w 18 minut za pierwszym podejściem.

No mi brakuje 6 bossów ale cóż,może ze mną jest coś nietak bo jednak się nie mieszczę w tym czasie jak pisałem wyżej

Okej,roumiem,wiadomo,że nikt nie będzie “za rączke” prowadził,nie uważam się za bardzo doświadczonego gracza,nie jestem sprinterem w grach jakichkolwiek ale to już sobie odpuśćmy.Mam 2 pytania(będę próbował to zrobić mnichem na set sprawiedliwości)

  1. Czy w przypadku włączenia esc/pauzy dalej jest liczony czas do ukończenia podboju?
    2 Czy te zadanie lepiej zrobić np z mściwym wichrem,który zwiększa liczbę kumulacji powalającego podmuchu czy aż takiego znaczenia to nie ma?

Rozumiem.Ja poprostu gram na luzaku,dla relaksu i stąd pewnie moje,dla niektórych,głupie pytania jak u amatora,sam się za nikogo wielkiego,doświadczonego nie uważam.

Pozdro

EDIT: Jest lepiej. Ale,co pewnie będzie dla niektórych zabawne, brakuje mi 1-2 bossów do końca.Zakładam,że robię coś źle albo trafiam na ślepe zaułki np u Aranei/Urzaela i to marnuje czas i wtedy nerwy się włączają.Ale myślę,że uda mi się ukończyć prędzej czy później.No i lagi - czasami mi się ładuje długo albo obraz mi staje na parę sekund co też frustruje

EDIT: Koniec,udało się po 5 próbie.Dziękuję za rady,faktycznie to prosty podbój,trzeba tylko czasami wylosować dobre drogi.W ostatniej próbie czułem się jak student co dostał pytania przed egzaminem,obejrzałem filmik na YT i dosłownie wszystkie drogi były takie jak na filmiku to biegłem na pamięć