Agent Śpi - zepsuty Klient!

Nie działa Klient.
Kod błędu: BLZBNTBNA00000005
ogólnie - nie działa. Restart komputera nie pomaga. Działało przed południem.

mam to samo witaj w klubie

U mnie to samo zresztą pewnie wszyscy mają problem. Próbowałem odpalić grę bezpośrednio z pliku i niestety się nie da. Ponieważ odpala się battlenet, a z tego co pamiętam kiedyś się dało pominą odpalenie gry bez battlenet’a.

no zrobiłem restart i nic wydaje mi się że na czas wprowadzania aktualizacji blizzard odciął dostęp do gier, mam nadzieję że jednak się mylę bo to by było kijowe tak bez żadnego wcześniejszego komunikatu.

Ta. Robiłem to samo z pominięciem klienta - lipa. Nie działa. Aktualizacja już weszła przecież. Cały klient leży. Nie można żadnej gry z ich stajni odpalić. Ale rano wszystko śmigało. " …Więc co się stało, że się zesr…ło!!! "

spróbuję jeszcze przeinstalować i zobaczę czy to coś da.

ja probuje zainstalowac :smiley: ale nie idzie :smiley: klient spiiii :smiley:

Reinstalacja nic nie da stanęła w pewnym momencie xd

Tego właśnie chciałem uniknąć bo to raczej błąd po ich stronie. My sobie tu gadamy ale obsługa śpi… i nikt nic nie wie. A liczyłem że pogram dzisiaj na sezonie bo jutro znowu do roboty…pfff - irytujące.

stanęło przy aktualizacji agenta xd jak zwykle maja problemy przy starcie sezonu q…

Ja odinstalowałem wszystko i teraz lipa, nic nie mogę zainstalować.
Aplikacja Battle.net uruchamia się, włączam instaluj i nic

Korona Blizzard ? ??

Obstawiam, że te mądrale które tam jeszcze pracują coś pokombinowały żeby było lepiej i… - albo się to robi … - albo jednak nie pykło i teraz nikt nic nie wie.
Albo jeszcze inny jest problem - niezrestartowany modem. serwer. kabel wyjęty z…
Najchętniej bym pobluzgał ale to nic nie da.

Niestety u mnie to samo,a miało byc tak pieknie dzis na start sezonu

Obstawiam, że serwery blizzarda które są odpowiedzialne za update’owanie gier wysiadły…

chciałem zaktualizować CODA to status zamarzł na ‘Oczekiwanie’…

a komuś wogóle chula?

Należy znaleźć plik Diablo III.exe w katalogu, w którym jest zainstalowana gra, i utworzyć do niego skrót na pulpicie. (Uwaga!: nie chodzi o plik Diablo III Launcher.exe tylko Diablo III.exe)
Następnie klikamy ppm na ikonie skrótu i wybieramy Właściwości. W zakładce skrót w polu Element docelowy dopisujemy na końcu -launch i klikamy OK. W ten sposób daje się odpalić D3 bez uruchamiania Agenta Battle.net

2 polubienia

pokaz screena jak to ma wygladac

daj spacje przed myślnikiem