Aktualizacja 2.6.9 na PST już 21.05.2020

Aktualizacja 2.6.9 na PST już 21.05.2020

Dwutygodniowy okres testów aktualizacji 2.6.9 na PST rozpocznie się 21 maja. Prosimy was o pomoc w powstrzymaniu hordy demonów, która nadejdzie wraz z nową aktualizacją!

Wyświetl cały artykuł

Od którejś godziny, czy jak? Bo na razie na PST grać się nie da i Diablo się nie aktualizuje.

No niestety punktualność nie jest cnotą blizza. U mnie także pst się nie aktualizuje, choć jest po 18. Pisze tylko, że dostępna jest aktualizacja i gra się sama zaktualizuje po wyjściu z gry, gra się wyłącza i żadnej aktualizacji. Ale i tak w końcu pst ruszy, w końcu testy potrwają 2 tyg. to te dwie czy trzy godz. nas nie zbawią.

Zainstalowałem PST ale podczas łączenia się z serwerem Blizzard informuje mnie że jest nowsza wersja i zainstaluje się automatycznie, po czym wylogowuje mnie z gry. wersja jaką na razie mam to 2.6.8.66344

Siedemnasta minęła i… ani be, ani me, ani kukuryku. Gra się nie aktualizuje, grać się nie da.

W sumie to nie pisze, że o 17 się zacznie tylko że 21 maja, więc możemy czekać nawet do północy.

No czekamy i czekamy :smiley: a tu za niedługo będzie 22 maj xD

Jak do 22 maja nie zaktualizuje się to dopiero będzie spóźnienie. Jedyne co mnie cieszy w tej owej aktualizacji to nowy set dla dh. Wreszcie się doczekałem.

Właśnie będę też chciał przetestować nowy set DH :smiley:

Ptr jest uruchamiane w czasie amerykańskim. U nas będzie mozliwosc grania okolo 6 rano. Powodzenia dla tych co nie maja pojecia.

Szkoda, że tej informacji (jeśli jest prawdziwa) nie ma w ogłoszeniu o włączeniu PST.

Cześć,
Idąc śladem twojej logiki wychodzi na to, że czasem amerykańskim spóźni się równo dzień, dlatego muszę spytać, co sprawiło, że niby o tej 6 będziemy mogli grać? Lub co sprawi, bo jeszcze to nie nastąpiło.

rzadko biorę udział w testach ale nowy set dla necro mnie przekonał z tym że… prawie 21 a tu lipa, chyba sobie odpuszczę :slight_smile:

Tak mądry człowieku - czy czasu NY - czy Seatle to też różnica. Czy też Kanadyjskiego skąd jest “Zamieć” ??

najmądrzejszy człowieku otóż nie było nigdzie napisane jakiego czasu, dla tego była nadzieja :slight_smile:

PTR w przyszłym tygodniu. Nie podali dokładnej daty

Dziękujemy za nieprawdziwą informację.

W zasadzie to uwzględnili, że mogą wyłączyć ptr w każdej chwili, choćby z kaprysu.

Żeby wyłączyć trzeba najpierw włączyć. Poza tym aktualizacji 2.6.9 nie jest zainstalowana, nie pobiera się.

Jak dali na swojej stronie info o pst 2.6.9 to pisało, że to info było zamieszczone 3 dni wcześniej. Trochę dziwne, bo powinno pisać, że jest od kilku godzin. Pewnie z tym 21 maja będzie podobnie i okaże się, że pst ruszy 24 maja. Właściwie każde ich info jest jakby “opóźnione”.