Aktualizacja 2.6.9 na PST już 21.05.2020

Milo to mialo byc do Bozo sory za nioporozumienie

23 maj 2020 r. - a włączenie PST nadal nie jest możliwe.
“Gra zostanie zamknięta i uruchomi się po dokonaniu aktualizacji” - problem w tym, że gra nie uruchamia aktualizacji, tylko powiela info przy każdej próbie startu.
Wniosek - Blizzard jak zwykle - “leci w pręta” i do tego nie informuje chętnych do testowania czy w ogóle cokolwiek z tym robią.

Zgłaszam błąd, PST nie działa. a co za tym idzie prawdopodobnie aktualizacja do wersji 2.6.8.66344 zepsuje całą znaną nam grę tworząc ogromne straty firmie blizzard. znalazłem chyba największy błąd w historii tej gry. liczę na nagrodę że błędu nie zataiłem i nie wykorzystałem na własną korzyść.

Treść błędu która pojawia się podczas uwierzytelniania konta.

“Wymagana jest aktualizacja”
“Dostępna jest nowa aktualizacja do Diablo III. Gra zostanie zamknięta i aktualizacja zostanie zainstalowana automatycznie. Grę będzie można kontynuować po zakończeniu tego procesu”

Pozdrawiam
Oszuu (Serwer Europa)

Co za mózg… skąd tacy ludzie się biorą ???
Od czwartku wiadomo, że testy przełożone prawdopodobnie na za tydzień a ten za cofany w tyle ;p

Byś czytał byś widział.
PS. Informacje na temat PTR są podawane na angielskim forum.

1 polubienie

Pewnie tak, ale są też pracownicy blizza którzy “opiekują” się polskim forum i pewnie też mają jakieś info na temat pst. Skoro podali info, że pst będzie 21 maja to ci pracownicy odpowiedzialni za polskie forum mogliby na właśnie tym polskim forum poinformować graczy, że będą jakieś opóźnienia. Nie wszyscy zaglądają na angielskie forum. Zrobili nowe forum, żeby było przejrzyściej i takie tam, ale informacje nie są podawane na bieżąco. Jednych informują, że z pst będzie tak i tak, a drugim powiedzą o tym jak sobie przypomną “o jest jeszcze polskie forum może im też powiemy o pst, e tam a po co wystarczy im jedno nieświeże info, pięć minut ich nie zbawi”.
Oczywiście też jest napisane w artykule o pst, że wszelkie komentarze należy pisać na angielskim forum więc nasze troski i żale tutaj nie są brane pod uwagę.

Mózg?.. Proszę przeczytać najpierw mój post na zagranicznym forum i dopiero później wyciągać wnioski.

Po takim ośmieszeniu się nie pozostaje nic innego, jak zmienić battletag. :slight_smile:

Premia za 6 części zestawu

Twoje podstawowe umiejętności zadają 10 000% więcej obrażeń.>

ambitnie XD

mają przy eksplozji 30% 100% szans na przyciągnięcie

Nienasycona strzała ma 20-25% ma 100% szans na przebicie

otrzymują 20-25% 100-150% więcej obrażeń

obrażenia zwiększone o 45-60% 150-200% .

są zwiększone o 1650% 3300% .>

Diablo 3 2020
nie chce byc uszczypliwy ale czy ktos Wam kaze siedziec przy tym za kare? Ta gra juz dawno zostala zniszczona przez wlasnie takie na odwal sie “zmiany”, podniesc procenty i patch gotowy… Szkoda fajnej gry…

Potwierdzam

odinstalacja zwiększona o 100%

jeszcze zmieńcie nazwę Battle.net na Call of Duty Network i można zakończyć rozdział życia z blizzardem

jest nowe info od blizzarda

tlumaczenie z przegladarki

nowy termin to 06/01 cos kolo tego

Wystarczy szybka aktualizacja PTR, odkryliśmy pewne problemy, które pojawiły się i potrzebują dodatkowego czasu QA z kompilacją, ponieważ chcemy upewnić się, że mamy coś, co jest dokładnie sprawdzone po naszej stronie. PTR nie będzie na żywo dzisiaj ze względu na te dodatkowe testy potrzebne.

Będziemy was informować o aktualizacjach dotyczących PTR, ale wygląda na to, że wyląduje kiedyś w przyszłym tygodniu, gdy będziemy to przygotowywać. Przepraszamy za zamieszanie na opóźnienie na ten jeden. Doceniamy wszelką pomoc i opinie, które otrzymujemy podczas tych możliwości PTR.

Dzięki @piotrmur za info, szkoda tylko że to użytkownicy tu podają infa, które powinni podawać moderatorzy/administratorzy tego forum.

Nigdzie nie podali, że nowy termin to 06/01

Ostatni news od neibeskich:

Ma być w tym tygodniu (wczoraj było święto w US). Może jutro będzie wiecej info.

Planowany start dzisiaj między godziną 21:00 a 01:00 CEST

PST wreszcie działa. Z pewnymi problemami, ale to w końcu serwer testowy. Najbardziej irytujące są opóźnienia. Klikam na coś, ale podnoszę to po ok 1/3 sekundy. Podobnie jest z atakami.

A przy okazji… co dzieje się z postaciami stworzonymi na potrzeby PST po zakończeniu testów?

To masz coś nie aktualne dane bo pobierając PST nie ściągasz całej gry tylko klient kopiuje Ci z folderu Diablo i dociąga samego patach co waży między kilkudziesięciu MB a kilkuset MB

Tak, u mnie też tak jest. Folder Diablo III Public Test ma 16,2 GB. Z tym, że mnie to nie przeszkadza, mam komputer z dużym dyskiem…

Sezon 20 zakonczyc starczy juz

https://eu.diablo3.com/en/blog/23420227/patch-269-ptr-has-ended-28-05-2020

Jak zwykle na wersji pl info kuleje.
Nie było nic o starcie 28maja ani nic o końcu testów ahahha

Na PST znowu nie da się zalogować. Jakaś awaria, czy testy się skończyły?