Błąd 395002 na PST

Od paru dni mam błąd 395002 na serwerze PST. Czy inne osoby też mają taki błąd ?
Robiłem wszystko co poleca Blizz jak ma się taki błąd i nic to nie daje.
Raz ten błąd odpuścił ale jak chciałem wejść ma chwile na DH to znów się pojawił.
Samo PST mnie aż tak nie martwi ale patch najnowszy bo jak to jego błąd to będę mieć pewnie problemy jak go wgrają na podstawowy serwer.

a kroll dzisiaj kombinowalem i jeszcze raz kopie pst zrobilem i tez mi nie chce sie zalogowac, ten sam blad co u ciebie

Już sie bałem ( bo nikt nie pisał że ma podobny błąd ) że cos mam kontem a jednak to ich błąd. To widać że Blizz pokazuje po raz kolejny że taka “niby” poważna firma nie daje sobie rady z błędami ( a przecież w tym patchu nie ma aż tyle zmian - chyba że są ale nie ujawnione ). Ciekawe czy uda im sie to naprawić czy po prostu już darują sobie D3.

Witam panów, mam pytanie, nadal macie ten błąd czy już wam działa? U mnie dziś pojawił się ten błąd i również zrobiłem wszystko to co poleca Blizz. Normalnie diablo działa dobrze tylko na tym test servie postacie się nie chcą wczytać…

Mi ten błąd znikł i mogłem testować więc widać że jak jest ten błąd na PST to nie warto nic robić tylko czekać aż to Blizz naprawi.

1 polubienie