Błąd podczas uruchamiania gry

7C14A12C-D9AE-47DF-B4C6-6AA5B15AAE89 o co chodzi?? albo zawiesza komputer

3 polubienia

Mam ten sam problem , jak go rozwiazac ?

1 polubienie

Mam bardzo podobny problem z grą. Mi nie pokazuje błędu tylko gra przy uruchomieniu się zawiesza .

1 polubienie

Witajcie.

Na początek polecam sumienne wykonanie tych kroków:

Gdyby to nie pomogło, stwórz proszę MsInfo jak zostało to opisane tutaj:

Następnie wklej zawartość pliku na stronę typu https://pastebin.com i podaj nam proszę link (aby móc dodać link, zaznacz go i z górnego panelu wybierz opcję “Tekst formatowany”)

Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić co może powodować taki problem.

Błędy podczas uruchamiania gry to jedno , bardziej mnie martwi problem ze społecznością klanową , w klanie na 120 osób , aktywny 0 - lista znajomych 0, nigdzie nie mogę zapytać o wspólną grę !!! Gdzie na discordzie siedzimy i rozkminiamy jakby tu poprawić rekordy w przeciągu ostatnich dni sezonu !? Niech mi ktoś wyjaśni to wszystko z Adminów/Moderatorów bez wysyłania na anglojęzyczne fora , po to tutaj jesteście ludzie . Jak można odwalać takie rzeczy na parę dni przed końcem sezonu ?

U mnie od dwóch dni dzieje się rzecz taka oto, że loguję się na battle.net bez problemu, odpalam grę też bez kłopotu, w menu wznawiam grę, wrzuca mnie do lokacji i…i koniec. Nie wyświetlają się żadne postacie, co gorsza nie można nijak z gry wyjść ani przełączyć okna czy zadania. Pozostaje restart. No chyba, że ma to jakiś związek z komunikatem jaki się ukazuje na pasku w battlenecie, o kłopotach z serwerami ?

1 polubienie

Witajcie.

Bardzo bym prosił, aby nie pisać w wątkach innych osób, kiedy wasz problem jest zupełnie inny niż osoby która go utworzyła. Jeśli nie możecie znaleźć na forum świeżego wątku opisującego wasz problem, po prostu stwórzcie własny. Pozwoli nam to zachować przejrzystość na forum i innym użytkownikom łatwiej będzie znaleźć rozwiązanie.

Pozdrawiam.

1 polubienie