Bład 1016 - czyli jak nie pozwolić poznać grę

Witam, tak jak w tytule męczę się z tym błędem, który nie pozwala mi spokojnie grać w Diablo 3. Grę nie dawno kupiłem i cały dzień szukam i męczę się nad rozwiązaniami które nic nie dają. Prosiłbym o pomoc bo jeżeli ciągle mają być problemy z połączeniem (nawet w CoD MW potrafi wyrzucić z Warzone mimo że grę kupiłem na premierę :stuck_out_tongue: ) to nie wiem jak bym chciał pograć w gry na tej platformie to po prostu nie mogę. Reasumując proszę o pomoc bo na razie mam same negatywne skojarzenia jeżeli chodzi o Battle.net

1 polubienie

Podejrzewam ze masz prywatne ip od dostawcy i tyle w temacie . Publiczne wykup i po problemie

Wiele osób ma ten sam problem, nie słuchaj kolegi wyżej, Blizzard coś spierdzielił aktualizacją “battle.net”. Bo 2 miesiące temu tego problemu nie było.

Mam ten sam problem, i jest ogólnie masakra, w gre praktycznie nie da się grać jak zrobię jednego rifta to jest dobrze… To jest dramat żeby zapłacić za grę i mieć takie doświadczenie… Też uważam że to wina blizarda bo wcześniej grałem ponad pół roku i ani razu mnie nie wyrzuciło z serwera

Witam dokładnie ten sam problem Diablo 3 1016 błąd i CoD WARZONE wywala jakos OVERWATCH chodzi tylko proszę o naprawienie tego. pozdrawiam