BanWave Na Nie Sezonie

Moze nikt tego jeszcze nie zauwazyl bo wiekszosc gra sezon a teraz jest przerwa, ale dzis rano byl fala banow na nie sezonie ktora wymiotla praktycznie wszystkie konta z +11k paragonem i zdziesiatkowala te z 10k. Skad wiem, a no stad ze polowa mojego klany to BYLA para +11k a kolejne cwierc to 10k.

Istny armageddon na szczycie ale co tu ukrywac kazdy z nich wiedzial ze to nastapi wczesniej czy pozniej.

Ps. Ci co nie pchali sie na drabinke dalej dzialaja.

Tego chyba nie jestem w stanie ogarnąć moim małym rozumkiem. Rozumiem, że niektórzy rzucają się na boty żeby mieć swoje 5 minut i zaistnieć w rankingu. Ale skoro w pompce mają ranking to po co? Itemami się nie wymieni, gold jest warty tyle co śnieg na chalkidiki, zostaje chyba tylko rozbujanie swojego ego na zasadzie “haaa - ale jestem PR0 bo inni nie mają”?

Nie obserwuję wyników na bieżąco, ale z tego co widzę, obecnie w TOP5 są tylko osoby z paragonem min. 10K.

pewnie zbanowali czesc topki bo już topwym tematem na USA forum był temat botów w grze od powstania nowego forum ale to tylko chwilówka już sie wszyscy smieja ze po banach dali promocję -50% $$$ na diablo Muhahahah
Pozdro dla kumatych

Drogi Neonie,
jak wspomniałeś większość Twojego klanu botowała. Zrobiła sobie nawet z tego swoisty challenge, kto wiecej, kto szybciej… nie miało to absolutnie żadnego wpływu na wyniki, a było jedynie dla wiekszości rozrywką w tym dawno zapomnianym trybie gry, gdzie jeśli masz pojecie o grze wystarczy tych paragonów 8-9 tys by byc nr 1 , co z reszta pokazują rankingi. Schmon i Horasohn rządzą od wielu sezonów w solo nie mając botów i mając teraz ledwo coś po 9 tysięcy.
Ten Idiotyczny banwave, oprócz tego, że zabrał zabawę wielu ludziom to przede wszystkim wykosił z trybu NS większość graczy, która miała pojęcie o tej grze i jeszcze zrobił to nieudolnie jak to w blizzardzie zostawiając jak wspomniałeś wielu boterów, którzy odpuścili już dawno grę, a dziś wrócili w glorii i chwale jak Sky czy też po prostu coś nie poszło blizzowi zostawiając konta EPT127, Divine, Meistera, Tjulien…

Społeczności już właściwie nie istnieją, zostały gwiazdy jak benialpe czy Adolfo czy TheGreatPika…

I nie wróci już większość, bo nie ma po co, i tak grała w to garstka ludzi, a Ty jako od lat grający i naprawdę dobry gracz będziesz miał znacznie trudniej znaleźć ludzi na swoim poziomie.

A do wszystkich, który myślą,ze botuje się dla topki : nie, nie dlatego - przy 8000 paragonów w rifcie nie ma własciwie różnicy w grze między tymi z 12 000 paragonów, wszystko pada na strzał w dzisiejszym diablo 3, bo gra zrobiła się zbyt łatwa, to sposob na uratowanie populacji graczy aby z paragonem 2000 na sezonie grac 150… żadnych wyzwań dla ludzi którzy graja w to latami, bo i tak każdą 150 zrobi się poniżej 6-10 minut - żaden to sens, grać bez odrobiny dreszczy czy się uda…

A dojście do paragonu 8000 to kilka miesięcy stałej gry, a potem to juz tylko nuda, nuda, nuda…

dzięki banwave, NS dziś to tylko casuale, nooby i garstka kumatych, którzy nie mają zbytnio z kim grać…smutne…

1 polubienie

Skoro ich nie znasz to się nie wypowiadaj. Ja chłopaków znam bardzo dobrze. Wiele godzin puszy w całej erze wizza z nimi spędzonych. Wspólne godziny swego czasu na teamspeaku i potem na discordzie. Z nimi na supportach a ja grając dpsem to nie ukrywam gra była o wiele łatwiejsza. Mają po prostu chłopaki skilla, dużą wiedzę o mechanikach i po prostu zaparcie do solówek. Ale święci nie są, swoje za uszami mają, ale szczegółów nie będę zdradzał na forum. Ogólnie całą topkę znam, z wieloma spędziłem wspólnie wiele godzin puszy na najwyższym europejskim poziomie. Zresztą co tu pisać, w top100 NS nie ma ani jednej świętej osoby. Pozdrawiam były top gracz eu, ex właściciel konta prawie 11k paragon po 2,5 roku botowania.

Skromność to twoja widze mocna strona. Wszystko wiesz, wszystkich znasz… Zawsze chcialeś byc beściak, a jednak nigdy nie pykło , nie;)?

1 polubienie