Brak dodatkowego miejsca (7 dostępnych)

Witam, otóż podczas sezonu 18 zrobiłem listę zadań potrzebnych do odblokowania dodatkowego miejsca w schowku i do teraz nie mam możliwości jego poszerzenia. Dodam tylko od siebie że zakładek mam 7 (bez wykupionego nekromanty). Kategorii było chyba 4 czy 5 lecz tylko 1 oferowała nagrodę w postaci dodatkowego slotu i moje pytanie, czy to bug czy trzeba było zrobić wszystkie zadania typu Pogromca, Zdobywca itd.?

Trzeba zaliczyć zdobywcę i zakładka będzie.
M

W takim razie go zaliczyłem a jak zakładki nie było tak nie ma.

No to do supportu trzeba pisać.

Zapoznaj się z tym wątkiem.
Jeśli i Ros`a kupiłeś oraz zaliczyłeś zdobywcę w pięciu sezonach to powinieneś mieć 11 zakładek.

Zdobywce zaliczyłem tylko w 1 sezonie i dlatego mam 7 zakładek :slight_smile: To był mój drugi sezon gdzie udało mi się to zdobyć. Warto też dodać że robiłem te achivmenty na zdobywcę razem ze znajomym i on również do teraz nie dostał zakładki.

W sensie że w jednym sezonie czy w pierwszym sezonie? To ważne bo zkładki w sezonach można zdobyć od piątego sezonu. Nastąpiło to wraz z patchem 2.4.0.

W jednym, nie pierwszym. Moj błąd.

Ja mam taki sam problem. Wykonałem wszystkie wyzwania w sezonie 18 i dostałem dodatkową zakładkę, teraz po zakończeniu sezonu nie mam już do niej dostępu i liczba zakładek spadła z 8 do 7.