Całkowity nowicjusz

witam jestem na forum po raz pierwszy więc proszę o wyrozumiałość .Dostałem gre na pc sama podstawka bez dodatku po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie producenta po pobraniu gry włożeniu orginalnej płytki z grą moja przygoda z diblo 3 konczy się na krulu szkieletów 11 poziom .Czy na samej podstawce nie da sie grac dalej ? Proszę o pomoc bo sam sobie nie daje rady

Cześć RoboMagik,

Bazując na Twoim opisie, grasz aktualnie na wersji Starter gry Diablo III. Kończy się ona właśnie na Królu Szkieletów. Nie jest to jeszcze podstawowa wersja gry. Ponadto gra nie wymaga w jakimkolwiek momencie użycia płyty CD/DVD. Grę instalujesz poprzez aplikację Battle.net, bez użycia płyt.
Zanim to zrobisz, upewnij się że dodałeś grę do konta. Kod gry znajduje się w pudełku z płytą (to jedyny moment gdy to pudełko jest Ci potrzebne). Realizujesz go na Swoim koncie, po zalogowaniu do konta. Zaraz potem możesz ją zainstalować z wyżej wymienionej aplikacji.

Gdybyś nadal miał problemy, pisz tutaj na forum lub bezpośrednio do działu pomocy.