Co jest nie tak z setem vyra ?

Witam,

Kto mi powie co robię źle ze swoją wizzard ? Nie zadaje takiego dmg jak inni , którzy atakują po 200B , a ja raz na czas “czasami” raptem po 10B… I dlaczego postać mi ginie przy 1 hicie ?

Ponieważ od jakiegoś czasu nie można zobaczyć profili grających, więc i twojego nie widzę ale jak sądzę oprócz setu Vyr’a masz zestaw Chantodo. Możliwe, że przed uruchomieniem archonta nie nabijasz 20 poziomów z setu Chantodo
pkt 2
“Za każdym razem, gdy bohater niebędący pod postacią Archonta trafia przeciwnika, do niszczącej fali dodawane są obrażenia równe 4000% obrażeń od broni. Efekt ten kumuluje się 20 razy.”

Wg mnie zadajac pytanie o damage pokazujesz, ze nie dokonca znasz mechanike postaci jaka grasz. Dobrym pomyslem jest pogrzebac w sieci (YT czy reddit, us forum polecam).

Niestety nie moge zobaczyc twojego profilu, jak jest ubrana postac. Pamietaj, ze bez 20 stackow chantodo w archonie bedziesz mial niski dps. Do tego masz nabic odpowiednia ilosc stackow w archonie (w zaleznosci od setupu >186+ swami ) by osiagnac cap w grze 5 atakow na sekunde. Vyrem nie tankuje sie mobow, a jak juz to robisz to z glowa. W tej grze jest diminishing return na CC i moby w kocu cie zabija. Masz miec gemy na jak najwyzszym poziomie i zalozone kaldesany. Na YT masz filmiki prosow jak robia +130GR, dokladnie przyjrzyj sie co oni robia.

Ekwipunek mam taki jak każdy wiz robiony pod Vyra , widziałem filmiki na yt, i ludzie czasami nie nabijają stacków do 20 i walą po 10T , czasami nawet więcej , a u mnie , nabijam do 20 , odpalam archonta , i mam na przykład 240(Swami) i znowu odpalam archonta i bije po 8k mld , a jak jedność żywiołów wchodzi na zimno , to wtedy dps sięga 10B… :confused:

Między odpaleniami musisz zawsze mieć 20 stacków chantodo :slight_smile: bo bez tego nie bije. Czyli pierwszy archont możesz olać odpalasz bez stackow chantodo do nabicia sobie pancerza dopiero potem wszystkie następne musisz mieć z 20 stackami chantodo.

Ja mam 3 pytania odnośnie tego zestawu:

  • ile witalności powinna mieć postać aby utrzymać się na nogach przy 120 poziomie szczeliny aby zdołać nabić te 20 stacków?
  • drugie pytanie: którą miksturę kulla używać?
  • trzecie: jakiego towarzysza użyć i co mu założyć?

Z tego co widze to topka nic nie daje w vita. Pierwsza zakladka to chodzenie na 25% i reszta max int. Co do potionu to patrzac na streamerow i filmy, uzywaja rozne (armor, life per hit, ten nowy potion). Co do towarzysza to templar lub zaklinaczka. Jak zamieniasz gogok na zei, tracisz szybkosc ataku z gema, wiec zaklinaczka staje sie dobrym wyborem.

ps. Co do zaklinaczki talenty: Missile Ward, Erosion, Focused Mind. Najwazniejsze jest to, ze nie dajesz nic w pierwszy rzad talentow.

ja 120 zrobilem juz w sobote na drugi dzien sezonu, grajac z karini nie ma problemu z przezywka nawet na poczatku

na pushe uzywam mikstury pod loha, chociaz nie ma to wiekszego znaczenia praktycznie jej nie uzywasz, nie mozesz stracic nawet 1hp bo to dps w plecy na 10 sekund

templar - wazne zeby mu nie rozdawac skilli na stuna, tylko regen zycia + regen mocy tajemnej

Nabonid : zwracam się do Ciebie z prośbą. Podeślesz taki sam arkusz buildów ale do każdej postaci ? Bo nie umiem znaleźć do innych.

Cycek dlaczego nie poszukasz na necie przecież masz tam wszystkie buildy jakie tylko są w grze ???

właśnie szukałem i nie znalazłem takiego arkuszu :confused:

Jakiego arkuszu ??? Nie umiesz wpisać w google buildy D3 czy o co chodzi ?

Coś mi nie gra z moją czarodziejką. Nie jestem w stanie przebić się przez 120 poziom głębokiej szczeliny.

Z wybranych elementów mojej postaci:

Redukcja odnowienia nieco ponad 50%
20% do obrażeń od zimna
Broń coś około 3100

Samo nabijanie kolejnych poziomów doświadczenia robi się trochę nudne. Chyba sobie odpuszczę…