Co ma wpływ na obrażenia od przywołanych stworzeń?

Siema! Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to jak na obrażenia przywołanych stworzeń przez Szamana wpływa poziom obrażeń samego Szamana. Jeśli dosłownie interpretować opis ze stworzeń, to zadają TYLKO obrażenia od broni pomnożone przez ileś tam % (plus jakieś bonusy od legend, klejnotów legendarnych). Pewnie też bierze się jeszcze pod uwagę bonus za obrażenia od żywiołów, prawda? No ale nurtuje mnie najbardziej czy jeśli ja zwiększam sobie obrażenia np inteligencją, cc, szansą na cc to czy moje stworzenia też dzięki temu zadają coraz większe obrażenia? (wyczytałem tylko, że dobrze zwiększają się obrażenia szybkością ataku).
Proszę o konstruktywną odpowiedź! Dzięki!

Tak, int, cc i cd wpływają na obrażenia petów. Co prawda pety nie mogą “krytnąć”, ale zadają zwiększone obrażenia. % od żywiołów jest również brany pod uwagę i 99% szamanów używa ZIMNA z uwagi na runę w skilu monstrum -> rozpłatanie które jest chyba jedynym skilem obszarowym peta (w połączeniu z “palcem małego człowieka” robi robotę). Co do AS - poszukaj w dziale DH progów działania wartowników, strzelają oni szybciej po przekroczeniu konkretnych wartości attack speeda (mogę się mylić ale pierwsze progi to chyba 1,71as i 2,12as - bardzo dawno nie grałem DH pod tower build)

Ja jestem w tym 1% który chodzi z trucizną, bo gram zawodowcem i “złe zioło” mi pomaga nie zginąć :slight_smile: