Czy warto kupić diablo 3

Witam, jestem nowy na forum ostatnia styczność z diablo to II. Czy warto na dzień dzisiejszy kupić, czy gra nadaje się pomimo tyłu lat po premierze? Oraz najważniejsze zastanawiam się na d wersja na łapka lub by kupić switch. Doradzicie?

Jesli nie miałeś kontaktu z grą to jak najbardziej musisz zagrać

Ogólnie z diablo miałem, jedynie z 3 nie miałem wgl. Teraz pytanie, wersja na pc lub na switch mocno się różni rozgrywka? Niewiem na co się zdecydować. Mało mam czasu na grę dużo pracuje i jednak chyba wygodniej na switchu byłoby grac

Powiem Ci tak: Od czerwca 2012 grałem na PC. W dzień premiery D3 na Switcha przesiadłem się na tę konsolę i ani myślę wracać na PC. :wink:

Trochę obawiałem się, że sterowanie będzie nieintuicyjne i ciężkie do ogarnięcia, ale… gra się naprawdę super! Dodatkowo możesz grać w podróży lub leżąc na łóżku. Plus wersja na Switcha wspiera tryb offline, ale aby grać w sezony trzeba mieć połączenie z internetem (tu może z pomocą przyjść hotspot w telefonie). :slight_smile:

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało!

Właśnie się zastanawiam tylko drogi switch, w cenie z diablo 3 edycja to 1700 a za tyle kupisz fajna konsole już, martwi mnie ze szybko switch będzie padać. Jak długo Ci starcza? Szybko się ładuje? Wgl są gracze do grania online na switch? Czytał dużo opinii że na switchu diablo online nie istnieje

Ale Nintendo Switch, to… fajna konsola! :slight_smile: Na Switcha jest bardzo dużo innych gier też.
Poza tym, tak jak wcześniej wspomniałem - ma tę przewagę, że ze Switchem jesteś bardzo mobilny. PS4 / X1 nie weźmiesz z sobą do pociągu chociażby.

W trybie handheld mogę grać jakieś 3,5 godziny w D3. Co do ładowania - nie powiem Ci, bo najczęściej gram jak konsola jest w stacji dokującej, ale nigdy nie miałem problemów z baterią i żywotnością konsoli.

Trudno mi powiedzieć, bo jak w ostatni dzień sezonu chciałem pobiegać z innymi po szczelinach, to nie wyszukiwało mi żadnych graczy. No, ale… tak jak wspomniałem - to był ostatni dzień sezonu, więc jeśli ktoś grał, to robił samemu rekordy ^^

Zalezy kto jak patrzy na ranking. Ranking na konsolach jest tylko w sezonach. Druga sprawa to wielkosc skrzynki, w sezonie nie zdobywasz nagrody powiekszajacej skrzynke. Kontrola postaci na konsolach xb1 ps4: nie trafisz w konkretnego moba a jedynie wyznaczysz kierunek ataku (myszka i kursor ma przewage). Laptop u mnie juz dawno nie dawal rady z d3, mialem na ps4 i aktualnie na xb1. Moim zdaniem to gra na pc, nie kazdy set sprawdza sie na padzie. Owszem mozna grac na konsolach ale przynajmniej dla mnie, ta gierka daje wiecej radosci na pc lub lapkach i swoja droga mysle o powrocie do pc.