Darmowe poziomy mistrzowskie - błąd?

Dzisiaj odpaliłem grę pierwszy raz po starcie nowego sezonu. Gra się zaktualizowała, włączam grę w trybie przygodowym. Dostałem osiągnięcie i… od cholery poziomów mistrzowskich do rozdania? W każdej kategorii 44 punkty i w jednej 45.
To jakiś bug? Czy może “ficzer” nowego sezonu? Nie znalazłem nic o tym w liście zmian.

Czy to ma jakieś znaczenie że pograłem chwilę w poprzednim sezonie postacią sezonową (którą usunąłem po skończeniu gry)?

Skoro pierwszy raz uruchomiłeś grę po starcie nowego sezonu to znaczy, że odpaliłeś postać niesezonową, której doświadczenie z poprzedniego sezonu połączyło się z bazowym expem - stąd dodatkowe ~45 punktów. Pewnie w lewym dolnym rogu ekranu jest też koperta z itemami z sezonu 26.

Nikt nie dostaje za darmo leveli na świeżym starcie sezonu 27.

1 polubienie

OK, czyli już wszystko jasne. Jestem świeżym graczem i nie miałem pojęcia że doświadczenie zdobyte grając sezonowo świeżo stworzoną postacią przejdzie na inną, moją główną postać niesezonową. W sumie doszło 177 punktów :grinning:
Sądziłem że tylko przedmioty przechodzą w ten sposób. Swoją drogą, koperty akurat nie zauważyłem.

Dzięki za wyjaśnienie, pozdrawiam.

Dzięki za wyjaśnienie sprawy Janus! :slight_smile:

MatewoosH - życzymy miłej zabawy w grze! Daj znać, jakbyś miał jeszcze jakiekolwiek inne pytania ^^

2 polubienia