Diablo® Prime Evil Collection

Witam serdecznie,

proszę mnie oświecić w ulepszeniu “Ulepszenie do wersji Diablo® Prime Evil Collection” na stronie Diablo II: Resurrected™ - Diablo II: Resurrected | Battle.net

Czy Diablo 3 zostaje ulepszone do wersji Eternal collection + do do tego jest pre-order Diablo® II: Resurrected? Czy mowa jest tylko o ulepszeniu Eternal collection do D3?

Pozdrawiam

Wydaje mi się, że ulepszenie Prime Evil Collection oprócz ulepszenia D3 do Eternal collection daje wszystko, czyli również Diablo II: Resurected + bonusy zwierzaka Mefista oraz przerażające skrzydła Objęcia Nienawiści w grze Diablo III.

Czyli jak już posiadam Diablo III w raz z RoS i Nekromntą a chciałbym zdobyć zwierzaka Mefista oraz przerażające skrzydła Objęcia Nienawiści przy zakupie Diablo 2 Resurrected to znowu musze zapłacić za Diablo III w raz z dodatkami, tak to mam rozumieć?
Czyli że dostanę druga kopie Diablo III w raz z dodatkami której NIE będę mógł komuś podarować?

1 polubienie

nie, masz 3 opcje do kupienia :

  1. samo d2 res za 40 euro
  2. d3 + dodatki + d2 res za 60 euro (Prime Evil Collection)
  3. a jezeli juz masz to dodatki + d2 res za 52 euro (ulepszenie do Prime Evil Collection)

Kupiłem tzw. ulepszenie do wersji Prime Evil Collection.
Odpowiadając na powyższe treści:

  1. mam DIII ze wszystkimi dodatkami,
  2. póki co w DIII nie widać pet’a i wing’sów,
  3. może system musi to przemielić,
  4. innymi słowy mogę sobie pobrać DIII ze wszystkimi dodatkami ale na moje konto (na którym już jest DIII + dodatki), nie próbowałem czy się nadpisze, czy będzie “druga” gra, czy jeżeli system zobaczy, że już mam DIII to się nie pobierze?
  5. jeżeli powyższe będą ok to znaczy, że za 39,99 Euro mam DII Resurrected pre-ordera plus za 10 Euro peta i wingsy,
  6. coś mi śmierdzi w tym ulepszeniu i wydaje mi się, że pet i wingsy są tylko dla “nowych” kupujących tzw. ulepszenie czyli dla posiadaczy samego DIII.
    Jak pojawią się wingsy i pet na “starym” moim koncie dam znać.
    Pozdrawiam.

Skrzydła i zwierzak pojawiają się po uruchomieniu gry i wejściu do miasta. Wskakuje osiągnięcie Świętokradcze Wskrzeszenie. Od tego momentu w kolekcji elementów ozdobnych masz do wyboru nowe skrzydła i peta Mefista.

Tak, potwierdzam, wszystko OK. Są skrzydła i pet.
Teraz tylko czekać na DII.
Bez odbioru. Pozdrawiam

Sorry że , tak teraz po 3 miesiącach .
Ale mój mUSK nie może tego sobie przekalkulować i muszę ,aż zapytać kogoś czy moja głowa na leczenie czy to jest najprawdziwsza prawda :
Teraz dopiero stwierdziłem że , kupie sobie ten dodatek , Przebudzenie Necro " zobaczę co słychać w tym Diablo III w oczekiwaniu na Diablo II . Pomimo , że mam Diablo III + Reaper of Souls to lepiej się opłaca kupić Jeszcze raz to samo + diablo II ? niż tylko jeden dodatek + diablo II ?
I nie ma opcji żebym np dał to Diablo III np, Babci ? Mamie ? Proboszczowi ? komuś innemu ?
?
Nieeee coś mi się chyba w tym muSKU pierdoli xD

Wydaje mi się, że sklep sprawdzi i przeliczy, że masz już D3+RoS i odpowiednio doda “na fakturę” tylko Nekro i D2R. Dodatek Nekro miałem już wcześniej ale podczas zakupu D2R to też widziałem całościową ofertę, a potem wszystko zostało przeliczone.

Zapłaciłem 49,99 € dokładnie za:

  • Diablo® II: Resurrected™ (Tylko w przedsprzedaży)
  • Zwierzak Mefisto w Diablo® III
  • Skrzydła Objęcia Nienawiści w Diablo® III

Pragnę poinformować, że po zakupie Prime Evil Collection nie mam ani mefista, ani skrzydeł objęcia nienawiści w D3. Czy to błąd?

Ja czegoś nie rozumiem.
Jeśli bym NIE miał D3+RoS, to za całość zapłaciłbym 60 euro?
Jak dodaje do koszyka pełną kolekcję (ale mam na swoim koncie D3+RoS), to pokazuje mi się cena 52 euro do zapłaty “za ulepszenie”, a to… to znaczy, że D3+RoS jest warte TYLKO 8 euro?!
Minus 40 euro za D2 i wychodzi że trzy niewielkie “dodatki” są więcej warte niż pełna gra plus duży dodatek? Tak to sobie Blizzard wymyślił, czy ja czegoś nie ogarnąłem? :confused:

czy w ulepszeniu prime evil za 50 euro wskakuje transmog barba z d2 na d3 ?

Tak.
Rękawice Arreat
Uprząż Arreat
Znamię Arrreat
itp.

Witam. Jeśli mam gołe D3 bez necro oraz ripper to wystarczy kupić samo ulepszenie do wersji prime evil żeby był full, czy lepiej kupić pełne prime evil collection na wszelki wypadek. Różnica 1.5E…