Diablo 2 Resurrected nie odpala

Witam, mam trochę starszy sprzęt (intel g 620 2.6ghz, geforce gts 450) i spodziewałem się, że gra może chodzić w 10 fps ale okazało się, że nie chce nawet odpalić. Jest napisane, że się uruchamia, nic się nie dzieje i znowu zamiast uruchamiania jest napis “graj”.
Czy może jest jakiś sposób, żeby odpaliła? Coś np. do wpisania w wierszu poleceń?
Bardzo proszę o pomoc jeśli macie jakieś pomysły.
Pozdrawiam

czesc :slight_smile: Twoj komputer nie spelnia minimalnych wymagan - masz procek 2,6 a min. to 3,5 oraz masz GTS’a 450 gdzie min. to GTX 660 (oprocz tego min. wymagania jeszcze, to 8 gb ram czy win10) pomysl? wymiana sprzetu

No to wiem przecież, że nie spełnia :roll_eyes: Tylko, że wymagania minimalne w innych grach nie doprowadzały do nie odpalenia gry, tylko odpalały ją w małej ilości fpsów. Proszę o pomoc czy da się odpalić te grę na TYM sprzęcie poprzez jakieś zmiany np. w wierszu poleceń. W cs’ie można np. odpalić grę szybciej jeśli poprzez wiersz poleceń wyłączy się cutscenki w menu. O takie rady prosze :))

A windowsa 10 masz ?

Tak, mam windows 10.

witam, blizzard “zapomniał” podać wszystkie minimalne wymagania.
Tu więcej na ten temat www.gry-online.pl/newsroom/diablo-2-resurrected-wsparcie-avx-konieczne-do-uruchomienia-gry/zb2080a

Dzięki! to chociaż jakieś konstruktywne wieści co może to powodować :smiley:

nie ma sprawy :slight_smile: Na końcu artykułu link do programiku który pokaże czy jest ten avx.

1234567899876543211920

Witaj!

Jak najbardziej os samego początku informowaliśmy o minimalnych wymaganiach technicznych gry Diablo II Resurrected i wszelkie informację są w dalszym ciągu dostępne na stronie

Pozdrawiamy