Diablo 3 HC - RIP przez blad gry?

Witam. Dziś pierwszy raz spotkało mnie cos dziwnego. Ściągałem Diablo 3, bo zbliża się dość ciekawy sezon. Jak za każdym razem wchodziłem na swojego Paladyna i grałem jedną dwie szczelinki. Dzisiaj zrobiłem dokładnie to samo. Wszedłem na szczelinę i zacząłem grać, szczelina nie wysoka, jak na mój poziom wręcz niska. Co się stało ? gra mnie wywaliła podczas walki. Gdy wróciłem na konto paladyn już nie żył. Ja wszystko rozumiem, gram w d2 hc od 12 lat, w d3 prawie od początku. W obu przypadkach tryb HC. Uśmierciłem ogrom postaci i nigdy nie miałem żadnych pretensji, nawet gdy internet w dawnych latach był drogą i nie stabilną sprawą, ale nigdy przez jakiś niespodziewany błąd gry. Nie wierzę ze blizzard mi przywróci postać, ale w tym przypadku bardzo bym tego chciał, bardzo lubiłem swojego krzyżowca, a to, co się stało to jakaś kpina. Komputer przewyższa wymagania o kilka razy, internet wysokiej jakości… Nie jestem jakiś prograczem, bo miałem tylko 700 paragonów, a w diablo 3 przestałem biegle grac spory czas temu i nie jestem streamerem, żebym prosił o oddanie postaci bo czerpie z tego dochody. Teraz wróciłem i taka niemiła niespodzianka… Co mogło być tego powodem ? Mogę podać specyfikacji komputera, szybkość internetu, system oryginalny ale to nie przez to. Ewidentnie gra mnie wywaliła. Czy ktoś miał podobny przypadek ? ale taki prawdziwy a nie ze padł sam od siebie. Ja singlem diablo dzis i pograłem 30 sekund… pozdrawiam i czekam na odpowiedz bonie milo się rozczarowałem.