Diablo 3 na xbox 360 bez dodatku

Dokładnie jak w tencie kilka dni temu dostałem takową konsolkę od klienta … i mam na płycie diablo 3 bez dodatku wersja 1.0.0.17339

Diabełka 3 już 4 lata odstawiłem na PC bo mnie znudził … ale ta wersja konsolowa mnie wciągnęła, bo nie wiem czy ktoś pamięta ale ja nie bardzo jak to wyglądało w tej wersji i tak naprawdę niby grafika i fabuła znana ale nagle odkryłem ponownie miodność w rozgrywce gdzie levele wbija się dość długo, nawet te pierwsze 10 :slight_smile:

Oczywiście nie mam xbox live czy co tam trzeba więc nie ściągnę do niej dodatkowych patchy itp. a nawet nie chce, chce pobawić się na własnie te wersji … i tu pytanko do was

Może ktoś ma jakiegoś linka z itemami, buildami, itp. własnie do tej wersji szukałem na necie ale ciężko ?

A więc tak. Na 360 nie ma aktualizacji czy patchy. Jest tak jak jest. Następna wersja która wyszła to z aktem 5. Ale to jest osobna pozycja w wersji 1.6. aby poszukać buildow to na stronach zz nimi szukaj pod sezon 1 do 8. A i tak ciężko będzie. Pamiętam kiedy pierwsza legendę zdobyłem mając ledwo 60 level i 10 paragon. Po około 6 miesiącach gry. To była piękna wersja gry. Bo teraz to piaskownica. Bo sezon zrobisz w max tydzień przy 14 do 18 godzin gry.

No jest fajnie 9 razy musiałem przejść odcinek …start do komnaty króla szkieletów… żeby go pokonać bez zgonu na hc … i to ledwo co się udało … 13 level po jakiś 5h+ gry masakruje :stuck_out_tongue: a ile się naprodukowałem itemów u kowala już … nie wspomnę o wspólnej zabawie na 4 osoby na jednym ekranie w jednym pokoju … naprawdę dla mnie odkrycie miesiąca na razie :)))

a nawet nie pamiętałem za sa potem jeszcze paragony jakieś ale faktycznie sa tam jakieś poziomy mistrzowskie na razie zablokowane :slight_smile:

coś czuje że do premiery 4 zostanę na tej konsolce bo nawet jak się uda ogarnąć chociaż koszmar na hc czeka mnie wersja z dodatkiem :slight_smile:

jak dla mnie konsolowa wersja to najlepsza kanapowa coopowa produkcja wszechczasów… trochę szkoda że w diablo 4 nie będzie tego trybu na PC :frowning: