Diablo 3 padło?

Rozumiem że z brakiem pomocy dla graczy którzy nie mogą połączyć się z grą powinni oni /gracze/ raczej uznać że gra padła i Bliz ma nas/was głęboko w d… i wcale nie chodzi o d3. mam ciągły błąd Kod 2 do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi co to jest za błąd. Jeżeli jakiś łąskawiec się znajdzie niech napisze o co biega. Nie moge wejść do gry ani na eu ani na amer. poprostu nie można się połączyć/zrób to albo tamto/co ofc nie pomaga. Dziękuje ŚpiącyPazur poziom 900+

Jeśli obserwujesz problemy z połączeniem do serwera gry to kolejność jest mniej więcej taka:

  1. Sprawdź czy na naszym Twitterze jest informacja na temat jakichkolwiek prolemów tego typu. Dla pewności możesz też sprawdzić angielską wersję tego Twittera.
  2. Przetestuj rozwiązania z artykułów pomocy.
  3. Jeśli nadal doświadczasz tych problemów skontaktuj się z działem Pomocy.
  4. Możesz też oczywiście omówić temat na forum. W wielu przypadkach ułatwiało to szybsze ustalenie czy problem dotyczy konkretnego rejonu. (dostawcy internetu itp.)

Jeśli decydujesz się na kontakt z działem pomocy, sugerujemy dodanie plików z informacją o systemie oraz wyników badania stanu połączenia do serwera gry. Możesz je dodać jako załączniki do zgłoszenia.

Dzisiaj ja mam ten problem … kod nr 2

mam msinfo i dxdiag na pulpicie. jak to wkleic lub jak to wysłać?
ok wysłałem żądanie o pomoc pliki wkleiłem.
Huuura udało mi się :slight_smile: Gra działa. Chyba pomogło to że pogrzebałem w ustawieniach funboxa z orange i dałem żeby wymusił uruchomianie vp4. Zassałem odpaliłem ruszyło:) Bravo ja:)

A u mnie gra nawet się nie odpala. PO latach chciałem wrócić do DIII, zassałem, próbuję odpalić, pojawia się logo, które po chwili znika i tyle. Skanowałem pliki gry, używałem narzędzia do naprawy plików, próbowałem odpalić w trybie zgodności z win 8 i 7 i nic. Gra się nie uruchamia…

Od jakiegoś czasu mam problem z grą, odłącza mnie od serwera błąd 1016, kod 2. Wykonałem czynności zamieszczone na Twitterze, nic nie pomogło. Proszę o pomoc, kontakt z pomocą jest utrudniony.