Diablo 4 Dziękuje i Diablo 5 i Pytanie

Witam blizzard diablo 4 i pozostałych.
Wielkie dzięki za diablo 4.

Ale pamiętacie dom akcyjny , niema mowy w diablo 4 ja nie chcę . Nie będę pisał wyjaśnień bo nie ma sensu , jesteśmy dorośli.

Czekamy ponoć na 2 postacie ogółem 5 ma ich być oki.

Brakuje mi słońca i pogody deszczowej jak i padającego śniegu.

item y mam nadzieje, że będą lepiej leciały niż w diablo 3, i diablo 2

Praca kamery moim zdaniem powinna być, regulowana wysokość i bliskość.

Gra solowa ma znaczenie , przełączenie ją na tryb z graczami owszem.

Czarodziejka jest i barbarzyńca, uf mogę grać, nie muszę się o nic martwić.

RTX wiem że drogi ale SLI powinno w tej grze być obowiązkowo ,tylko jest zguba DirectX 12, może direct X 13 byście dali, ale to byłoby ,bylibyście najlepszą firmą na świecie gdzie działa SLI

Rozumiem że jako fani tej gry nie skończy się to na diablo 4 ,
rozumiem jest ciężko , ale warto by pociągnąć historię dalej ,
brakuje mi dekarda keyna jako ducha ,

Pytanie
A co sądzicie o włożeniu do diablo 4 więcej muzyki czy jest to dobre czy złe rozwiązanie

Ja to widzę tak ,na każdy akt przynajmniej 7 utworów muzycznych , razy 5.

Że co ???..

2 polubienia

Spociłem się czytając ten wpis, składnia jak z Google Translator.

Polubienia: 5

Też mi brakuje Dekarda Caina, mam nadzieję że jakoś go upchną w D4 np: w postaci jakichś zwojów, manuskryptów czy innych ksiąg porozrzucanych po całym świecie Sanktuarium.
Pan Andrzej Gawroński odwalił kawał dobrej roboty, wcielając się Dekarda Acina.

2 polubienia

W Diablo 4 nie dość, że masz porę nocy i dnia, to pogoda też będzie zmienna, z resztą ponoć zależności pogodowe mają mieć wpływ na walkę.

W Diablo 3 sypie legendami jedno za drugim, więc nie wiem jak mają jeszcze “lepiej” lecieć… w Diablo 2 jakość wypadanych itemów głównie zależała od poziomu trudności na jakim grałeś i z jakimi przeciwnikami walczyłeś, bo byli przeciwnicy jacy drop rate mieli większy a inny mniejszy. Uważam, że coś takiego nie powinno wracać w tej formie co w D2 ponieważ była to trochę dziwna sytuacja, gdzie dropiliśmy tej najmocniejszy ekwipunek na poziomie trudności i przeciwnikach na których ten ekwipunek miałbyć przeznaczony. To było dość dziwne rozwiązanie które bardzo utrudniało farmę. Sam drop w D2 był stosunkowo rzadki i mogłeś farmić takiego mefa na hellu przez 12h i nic Ci nie wypadnie sensownego i wypadałoby jednak, aby ten poświęcany czas był jednak jakoś częściej wynagradzany. Więc drop nie może być taki jak w D3, ale też nie taki jak w D2 - tu trzeba znaleźć odpowiedni balans, by farma itemów była satysfakcjonująca i ekscytująca.

W Diablo jest wiele do opowiedzenia zarówno z przeszłości jak i przyszłych wydarzeń. To uniwersum zostało tak rozbudowane, że możliwości kreowania fabuły jest sporo. Ciekawym jest, że ponoć fabuła w D4 ma być nieliniowa, co by znaczyło, że jest więcej zakończeń i możliwości poprowadzenia wątku fabularnego. Kto czytał Wojnę Grzechu wie jakie były relacje między Lilith a Inariusem i wygląda na to, że historia głównie skupi się na nich w tej części, ale też trzeba mieć na uwadze, że nie wiemy tak naprawdę co się stało z mroczną trójcą, bo zakończenie trójki zwiastowało, że powrócą…

Warto też mieć na uwadze, że kiedyś Blizzard może nas cofnąć w przeszłość, do pierwszej walki horadrimów z mrczoną trójcą gdy uwięzili ich w kamieniach dusz, taką historię też możemy kiedyś zobaczyć.

Diablo to jedna z najważniejszych marek Blizzarda. To nie WoW czy Overwatch się najlepiej sprzedał w ostatnich latach, tylko właśnie Diablo 3 i kwestia jest też taka, że D3 nie posiadało mikrotransakcji (po zamknięciu AH) więc te się teraz pojawią i Diablo 4 będzie prawdopodobnie jeszcze bardziej dochodowe. Najważniejsze będzie jak Diablo 4 się przyjmie, bo to będzie najważniejsze pytanie wobec długowieczności tej gry i ewentualnych rozważań kiedyś nad Diablo V

Ja wierzę, że twórcy zrobią dobry produkt jaki zapewni nam zabawę na lata a też da mnóstwo czasu Blizzardowi na ewentualne tworzenie Diablo V… No ale to melodia przyszłości, teraz na tapecie jest Diablo 4 i cieszy fakt, że streamerzy typu Quinn69 i reszta wyjadaczy rpg’gowych hack and slashy przykładają się do feedbacku, swoich sugestiach i rozważaniach a sami twórcy D4 nie ukrywają, że inspirują się obecnie takimi grami jak Last Epoch, Lost Ark czy Path of Exile co zwiastuje, że zależy im na tym, by zrobić tym razem dopracowany produkt.

To co mnie martwi to konsole i chęć zrobienia crossplayu tak by gracze konsolowi mogli grać z PC’towymi na tych samych serwerach, bo wiadomo do czego to prowadzi… Gra będzie robiona mocno z zamysłem konsolowym a co za tym idzie UPROSZCZENIA i tego nikt nie chce, wolę by Blizzard zrobił wersję na konsole i wersję na PC jakie będą się różnić od siebie, w dupie mam crossplay, nie potrzebuje grać z konsolowcami, chcę produkt jaki będzie głównie dostosowany pod PC’ty, bo do tej pory nic dobrego nie wyszło z takich eksperymentów.

3 polubienia

wielkie dzięki Bobok ,Kesah

Niestety Pan Andrzej Gawroński zmarł 4 września 2020 :frowning: pokój jego duszy !
Mnie osobiście zapadł mi w pamięci wydarzeniem z życiorysu swojego odnośnie matki która płakała za dziećmi swoimi z końca lat II wojny światowej. Opowiedział to w taki sposób ze samemu jakby się tam było i tą rozpacz przeżywało, straszne !

Wielka strata nie tylko dla polskiego świata Diablo, ale również dla całej sceny dubbingowej. Jego głos na zawsze zostanie zapamiętany i będzie żył wiecznie :sleepy:

1 polubienie

Co do pierwszego posta odnośnie itemow - w D3 przedmioty za łatwo wypadają i jest ich za dużo. Nie ma żadnej satysfakcji ze znalezionego sprzętu.

W Diablo niestety bywa nudny późniejszy etap gry. Na początku eksploracja, chodzenia po mapach, a później rutyna (Baalrun - D2/szczeliny -D3) Fakt, że w D3 były jeszcze zadania, ale jakoś mimo to serc graczy ta gra nie podbiła swoimi pomysłami.
Nie wiem jak niektórzy z was mogą jeszcze w tą grę grać. Wielkim fanem trójki nie jestem. Zrobiłem sezon i gra mi się znudziła. Próbowałem powracać, grać innymi postaciami, ale no nie chce mi się już. To straszne :wink:

Widziałem gameplay D4 i co widzę - brata Diablo 3 z mroczniejszym klimatem. Rewolucji na pewno nie będzie. Jak tak dalej pójdzie to Diablo będzie wychodziło częściej jak Battlefielda, CoD i FIFA

Na razie nie ma się czym podniecać. Przynajmniej nie widzę powodów. Podniecanie się kolejnymi częściami chyba minęły dla niektórych. Czasy się zmieniają wraz pomysłami na grę. Tylko zastanawia mnie dlaczego kiedyś cieszyliśmy się z gier bardziej niż dzisiaj. Może dlatego, że twórcy wtedy nie szli na łatwiznę. A może nie da się inaczej zrobić Diablo :slight_smile: Wszedłem na YT teraz w gameplay D3 :slight_smile: no śmiać mi się chce w co ja grałem.

Trzeba się pogodzić na nową erę Diablo. Stara już nie wrócić.
No to czekamy na brata Diablo 3 :slight_smile:

Moje przemyślenia w wielkim skrócie są takie… jeśli chcą zrobić dobrą grę, muszą jak najwięcej ściągnąć z D1 oraz D2.
Wiele osób myśli podobnie, wtedy gry miały klimat… sam wygląd itemów - aby postacie nie wyglądały już jak “rycerze zodiaku” czy też inne mangowe ludki, słowa runiczne oraz same runy które były niejako walutą w grze, synergie talentów, przedmioty “złote”, które każdy chciał zdobyć a u nowych graczy wywoływały ciarki, całe noce grało się aby zdobyć swoją pierwszą SoJę, Marę itp. Nazwy tych przedmiotów znał każdy, w D3 czasem mam wrażenie, że itemów jest po prostu za dużo.
Tak jak przedmówca wspomniał, wiele ludzi czeka na starą erę Diablo, na to od czego się zaczęło… nie bez powodu D1 oraz D2 były takim hitem. Jak na razie średnio im to wychodzi.

1 polubienie