Diablo4 ,5 lat do tyłu czemu?

Wydaje mi sie ,że diablo 4 za pózno do nas dotrze,inne gry tego typu wyprzedzą ją o rok świetlny a blizz z diablo 4 znowu bedzie w tyle

Ktore gry wyprzedzaja?

Moim zdaniem wizualnie Lost Ark bije na łeb D4 (w tej chwili).
Wolcen też wychodzi z BETY.
Ale stawiam, że PoE 4.0 (za 6 dni zapowiedź) pozamiata wszystkich.

Pozamiata jeśli zmienią silnik na inny. Content zawsze robili dobry ale to nie wszystko. Feeling walki w PoE jest jaki horror klasy B i tu może się dużo uczyć od D3. Choć mam mieszane uczucia do D4 to klimat ma najbardziej surowy (co jest zaletą) odnośnie innych h’n’s na rynku.

2 polubienia

Diablo 4 wyglada duzo lepiej niż wolcen czy ten koreański gniot z grafika w stylu anime lost ark. Obejrzyj sobie te screeny: imgur
. com/a/0YxKLSd

images.gamersyde .com/image_diablo_iv-41341-4384_0013.jpg
Bo pewnie gadasz po obejrzeniu krotkiego gameplaya w 360p xD

Serio, mimo iz to wczesne demo to jiz wyglada mega, a co dopiero za te 2 lata. Zadna obecnie gra hack n slash nie wyglada lepiej, a dodajmy do tego jeszcze plynnosc rozgrywki ktora po demie zapowiada sie swietnie.

2 polubienia

Poe ma bardzo dobry kontent , ale nie ma grafiki a to co tą grę u mnie dyskfalifikuje to brak jakiejkolwiek fabuły. Z tej trójki co wymieniłeś jedynie wolcen może namieszać .

Lost Arc to jest jakiś humbug. Wychodzi i wyjść nie może, poza tym jak ktoś napisał - grafika tam jest tragiczna. Z path of exile mam problem jak każdy. Brak feelingu i drewniane animacje. Last Epoch - na pewno warty uwagi, ale ze względu na rozwiązania mechaniki. Ja największe oczekiwania mam wobec Wolcen. Zapowiada się dobrze. A diablo IV - już widać, że feeling będzie tak dobry jak w III. Graficznie wygląda też bardzo dobrze, biorąc pod uwagę, że jest to wczesna beta a wszelkie wodotryski robi się na końcu. Raczej nie mam większych obaw co do oprawy. Tradycyjnie największą niewiadomą będzie endgame i czy Blizzard znajdzie na to rozsądny pomysł.

1 polubienie