DIV - Zakończenie przygody

Cześć,

Przygotowałem od siebie jakiś czas temu wizję itemizacji oraz budowania postaci na oficjalny wątek feedback.

Po co ? Gdyby ktoś czuł się urażony tonem mojej negatywnej wypowiedzi o niskim poziomie interakcji z bohaterem po otrzymanych demonstracjach.Wrzuciłem też po to aby twórcy wiedzieli czego oczekuję od “Top H/S”

Napisałem to także po to by nikt nie zarzucił że tylko narzekam. Złamałem zasadę - a bardzo rzadko to robię tzn. “interesowanie się” . Robię to po to aby Projektanci opamiętali się i nie stworzyli mechanicznego dzieła pokroju Dungeon Siege 3 . Nie chciałbym mieć także łatki “typowy p…”
W każdym razie jak kogoś nie boli łamany inglisz zachęcam do wypowiedzi - także tutaj.
Jeśli chciałby ktoś w rodzimym to poświęcę swój czas i opiszę o co kaman
Poniżej post:

TheoryCraft Pomysły DIV

Dzięki i Wszystkiego dobrego w 2020

Z klatą IK trochę nie do precyzowałem, chodziło mi wtedy o D2 tam drop był zbyt rzadki. Natomiast w D3 pierwszy item setowy wypadł mi po 230h grania i były to buty z zestawu Natalii.
Super jak ja się wtedy cieszyłem jaki byłem dumny, szkoda tylko że grałem wtedy barbem :rage:
Później wprowadzili drop 2.0 i było już lepiej bo leciały itemy pod daną klasę z drobnymi wyjątkami ale leciało teraz zbyt dużo.
Trudno Blizzardowi będzie uszczęśliwić wszystkich, zawsze ktoś będzie nie zadowolony. Z mojego punktu widzenia cieszę się że nie będzie AH ani typowego handlu tylko coś na wzór z D3. Ludzie zamiast cieszyć się grą idą handlować jak w PoE i przeczesują poe trade czy jak to tam się nazywa, to nie jest gra ekonomiczna tylko h&s. Wolę ten czas poświęcić na to co jest esencją tego gatunku czyli mordowanie potworów w ilościach hurtowych. Ktoś zaraz powie to nie handluj tylko graj tym co ci wypadło, ok tylko że nic sensownego nie leci, i jak tu panie wszystkim dogodzić? Jakoś nie trafiają do mnie teksty że przez handel był większy socjal raczej klany które dodali w D3 trzymały społeczność razem i mam nadzieję że jakoś rozbudują to w D4.

Powiem tak, jeśli kupię grę i się znów okaże, że będę brał udział w niekończącej się becie, polegającej na stałej ingerencji w umiejętności, postaci, przedmioty czy poziomy trudności to się naprawdę wkurzę Blizzardzie, te rzeczy powinny być dograne na tip top. Powinniście skupić się na wydawaniu dodatków do gry a co za tym idzie na dodawaniu nowych lokacji, potworów, przede wszystkim przedmiotów, postaci. Wolę poczekać dłużej niż jeżeli mielibyście powtórzyć ten błąd z Diablo 3. Oczekuję również osiągalnego end game’u, który może np. polegać na skompletowaniu dostępnych przedmiotów (wskazane wręcz cieszące oko efekty wizualne na postaci po skompletowaniu danego zestawu lub potężnego przedmiotu) po to aby móc w końcu wybrać się na najtrudniejszy poziom trudności, zawierający dodatkowe zadania, lokacje i bossy, które wcześniej nie były dostępne. Poziomów trudności więcej jak trzy/cztery maksymalnie bym nie dodawał, dobrze też by było gdyby lokalizacje w każdym kolejnym trochę się od siebie różniły, no i nie zapominajmy o mgle, która nie pozwala nam pewnie biec przed siebie. Klimat gry nie ukrywajmy póki co nie jest mroczny, ale to jeszcze można zmienić. Zobaczymy co dalej.

Cześć,
Jest wpis na blogu. Tak jak wspomniałem Priorytet to doświadczenie konsolowe;)
Ważniejsze jest to żeby były 2 inwentarze w couch coop i granie na joysticku zamiast przekazać że udało się np ukończyć akt 1 XD.Nie mogę linków dodawać TNX cenzuro. Tymczasem lece pograc w nową konkurencyjną grę bo jest miodna i wygląda prześlicznie

EDIT 2021
Zaczęło się :smiley: przepowiedziane i spełnione zmiana reżyserów i to jeszcze przed premierą :slight_smile: teraz kolejne lata w gruzach i odwrócenie wszystkiego o 180 stopni.Trzymajcie kciuki żeby gry całkowicie nie skasowali. Komedia
EDIT2021: Siema xd tak mógłbym pracować jako jasnowidz.Wlaśnie ogłosili opóźnienia także wizja gry pewnie została zmielona od podszewki wraz z nowym dyrektorem nie udźwigną tego projektu :wink:

EDIT2023: I jak tam gotowi na półprodukt w cenie podwójnej? Jeszcze gierka nie wyszła już kupuj battlepassa niewolniku. Po 2 sezonach gra w tryb maintance i zmiana dyrektorków bo za małe wpływy ze skórek “chlip,chlip”. Mam nadzieje że was wydoją co do ostatniej złotóweczki i będziecie stać w kolejce na serwerek, jeśli nie chcesz czekać zapłać kolejne 10 euro za pierwszeństwo na start sezonu XD. Nie mogę się doczekać jak wam napiszą że gra nie spełniła blizz quality i niestety ale muszą przekierować sztab ludzi do DV lub innego niezapowiedzianego jeszcze projektu. Ode mnie ani złotówki nie zobaczycie dopóty a gra nie dostanie aktualizacji w normalnym trybie i kontynuacje progresji wraz z rozwojem produktu. Śmieciowe mechaniki co 3msc żeby napędzieć sprzedaż BP i resetowanie całego progresu to pójście na ultrawygode i łatwiznę. Za te kasę to wsadzcie sobie głęboko. Nie pozdrawiam