Dobry Tytuł-taki wiecie...przykuwający

Ile to już lat ma ta gra? Nieważne! Co ja boli od zawsze (poza setka innych przypadłości) - LAGI !!! Cholerne opóźnienia. CAŁY CZAS. Robisz ZWYKŁĄ - chaos - postać lata jak posrana - gdzie jest papier?!! GŁĘBOKA - wiadomo - albo cię wywali z gry albo na styk czas. HARDOCORE - faktycznie - nazwa adekwatna. S.King powoli pewnie zaczyna sklejać słowa na jakąś nowelkę w tym temacie.
Nie da się grać - dla przyjemności. To ogólnie męką - nie frajda.
Oranie jak w azjatyckich produkcjach - 150 kk to samo a na dodatek jeszcze z problemami. Nie piszę tego na dział techniczny bo tam już prawie nikt nie zagląda. WEŹMIE SIĘ KTOŚ I TO POPRAWI? BLIZZARDZIE??? !!! Wirus szaleje - ludzie w domach. NIC tylko grać. TO jest do q… nędzy szansa na elektronicznej rozrywki jak rzadko kiedy. A tu wszystko leży…

To trwa już trzeci dzień.
Oczywiście zaraz jakiś niebieski zacznie Ci udowadniać, że problem po Twojej stronie.
Przez tyle lat ta gra jest jedna wielką porażką techniczną.

Ja zrobiłem osiągnięcia, wyzwania i dałem sobie spokój. Ciągłe DC dobija najbardziej.

A dla mnie takie zachowanie firmy która wzięła kasę za zagwarantowanie przyjemnej rozrywki, kolejny raz dyskwalifikuje ich jako miejsce zakupów. Ile to już lat ? A tak z 6 nic tu nie kupuje bo zawsze ten sam scenariusz.