Dodatkowe Sloty dla postaci

Drogi Blizzardzie, nie wiem czy czytacie Polskie forum, ale skoro robicie aktualizacje to byście mogli dodać trochę miejsc do tworzenia nowych postaci, bo 14 to trochę mało. Nowe buildy aż proszę się o stworzenie nowych postaci, a tych brakuje. Osobiście zakupił bym pakiet powiedzmy na 10 zł za dodatkowe 3 sloty na postacie, byście mieli dodatkowe pieniądze na rozwój gry, a gracze mogli więcej stworzyć nowych postaci.

Po grzyba więcej slotów? Od różnych buildów jest zbrojownia.
I nie łudź się, że blizz to czyta.

Tyle że zbrojownia ma jeden minus !!! trzeba cały czas trzymać rzeczy w skrzynce, a jeśli było by można mieć więcej postaci nie było by tego problemu

Z czystego lenistwa ograniczam się do używania jednego buildu z małymi korektami głeboka/ płytkie i zlecenia. Po zmianie na inny robi się zwyczajny bajzel. Poprzestawia przedmioty nie tam gdzie trzeba powyciąga wszystkie klejnoty. Okropnie niedoskonałe narzędzie.

Moim zdaniem już lepiej powiększyć ilość zakładek w skrzynce gdzie będzie można trzymać więcej przedmiotów

Nawet taki pomysł byl ale wycofano się z tego. Powodem oficjalnym z tego co pamietam były jakies problemy techniczne.

Przepraszam za offtop ale nie moge zalozyc tematu. Jak moge odebrac nagrody za sezon? Zrobilem wymagane zadania aby zdobyc zwierzaka ale nie wiem gdzie go odebrac i z automatu nic mi sie w skrzynce nie pojawilo. Ps4