Galaretowaty Rozszczepiacz VS pięść niebios

Witam!

Zauważyłem, że Galaretowaty Rozszczepiacz zostaje niemal za każdym razem “zdeletowany” przy użyciu pięści niebios… Goblin po uderzeniu zwyczajnie znika nie zostawiając nic, poza truchłem.

Czy są jakieś prace prowadzące do naprawienia tego uporczywego i bardzo popularnego błędu, czy Blizzard posiada wiedzę na ten temat ?

I czy jest jakiś sensowny sposób na uzyskanie dropu z goblina (inny niż “zmień skilla i nie używaj pięści niebios”) ?

Pozdrawiam

To nie jest problem tej umiejętności. Po prostu jak za szybko zabijesz goblina (jakąkolwiek umiejętnością) nie dostaniesz dropu. Pobij go 2s czymś innym i następnie dobij pięścią. To samo zrób jak się rozszczepi aż padnie do końca.

Cześć,
Właśnie zabijałem mnichem galaretowatego i po zabiciu pierwszego rozczłonkowania wszystkie 3 zniknęły, więc błąd musi być bardziej ogólny niż tylko dla krzyżowca lub przez za szybkie zabijanie.

Właśnie błąd polega na za szybkim zabiciu i nie ma nic wspólnego z klasą postaci czy danym skillem. Obecnie postacie mogą mieć takie obrażenia, że gob pada zanim się prawidłowo na mapie zespawnuje. Wtedy właśnie z dropu nici.

Podoba sytuacja może wystąpić jak spawnuje się elita na pylonach/kapliczkach, może paść tak szybko, że nie uświadczymy dropu.

1 polubienie