Gr115 i nic wiecej

Witajcie diablomaniacy, mam problem, od ostatnich 3 sezonów gram intensywniej, bardziej zrozumiale, korzystając ze strony maxroll w budowaniu buildow, mam problem, bo nie potrafie przekroczyć gr115, gramy w dwójkę razem z żoną, ja w sezonie 27 gram nekro pod armię umarłych, żona czarodziejką pod meteoryt. I nie jesteśmy w stanie przeskoczyć gr115, paragon 1270, caldesany na 125 poziomie, kilka primali, reszta ancienty, poprzedni sezon ja łowca pod wielostrzal i wartowników, żona mnich pod mistycznych sojuszników. Czy ktoś mógłby zdradzic co zrobić, zeby dobić do gr130 minimum?

spojrzałem na twojego marudę i necro.faktycznie jeśli chodzi o itemy trzymasz się porad z maxrolla ale same itemy to mało.Zwróć uwage na runy przy skillach i przede wszystkim jakie wartości są rolowane w itemach przez innych graczy.U ciebie brakuje mi przede wszystkim krytów,czy to biżuteria czy rękawice.Dochodzi jeszcze dobór buildu,nie każdym z marszu,przy takim paragonie zrobisz 130.No i na koniec doświadczenie.Im więcej pogracie tym będzie lepiej.Powodzenia

2 polubienia

Dh jest jako speed tam tylko prezenty farmie, tam nie lecę na push dlatego takie itemy są.

A co do necro nie za bardzo rozumie “krytów” chodzi o critical hit? Czyli szukac cos co zadaje wieksze obrazenia od krytycznych? Runy tez zrolować te same co w maxroll?

na wyższym poziomie już niestety wszystko sie musi zazębiać żeby działało,skille z runami i itemami,odpowiednia mechanika grania itd.Kryty czyli zarówno szansa na trafienie krytyczne jak i obrażenia od nich.Te dwie wartości powinny być w biżuterii i rękawicach.Do tego obrażenia od żywiołu którego używasz na głównej umiejętności w amulecie i karwaszach

2 polubienia

Dzięki, pomogło, juz zrobiłem gr118, i jest szansa na więcej jak uda mi się zrolować przedmioty tak jak trzeba :slight_smile:

1 polubienie

Hahaha GG :slight_smile: hahaha dużo bardzo dużo do poprawy :slight_smile:

GR118 to już też mega osiągnięcie! ^^ Życzymy dalszych sukcesów! Pochwal się, dokąd doszliście :slight_smile:

2 polubienia

cześć, popatrzyłam na twojego marudera niesezonowego i esencję na sezonie. Można by tu się rozpisać o każdym itemie ale to temat rzeka więc tylko tak z grubsza podstawowe zasady. 1. Gniazda w broni nie rób u wieszczki. Użyj daru (kostki), dzięki temu masz dodatkową linię na umięjętności np. szybkość ataku, skrócenie czsu odnowienia czy obszarówki, zależy co korzystniejsze na danej postaci i secie. 2. Kołczany, nie robisz tam gniazda, są ważniejsze statystyki, które możesz tam wykręcić. 3. Caldesanny, z założenia wbija się z takimi statystykami jakie odpowiednie dla twojej postaci czyli np. dh i monk to zręczność, necro i wizz to inteligencja. Jeżeli masz za mało życia to po prostu rozkładasz inaczej paragony. Wyjątkiem są setowe pierścienie np. powściągliwość + skupienie. Tam możesz spokojnie wbić witalność i wtedy możesz ich używać na różnych postaciach, nie tylko na dh. 4. Jeszcze raz o broni na przykładzie łuku z sezonu, nie musisz w nim wykręcać obrażeń od ognia. Nawet jeżeli będą tam obrażenia od trucizny to faktyczne obrażenia są nakładane przez runę umiejętności, u ciebie wielostrzał runa arsenał czyli ogień! 5. Biżuteria. Nigdy nie wykręcaj zręczności. Z każdym paragonem masz więcej zręczności więc wykręcasz to czego nie dostaniesz po osiągnieciu 800 paragonu. W przypadku biżuterii chcesz by miała szansę na kryta i obrażenia od kryta. Trzecia statystyka zależy od typu biżuterii, postaci i setu. 6. Sety, na przykładzie twojego setu esencji z sezonu. Dobrze jest wczytać się co dokładnie te sety dają. I tak, dla esencji, ostatni punkt “zwiększone obrażenia za każdy posiadany punkt dyscypliny”. W tym secie możesz wykręcić dodatkowe punkty dyscypliny w 3! rzeczach w dodatkowych umiejętnościach, w łuku, klacie i kołczanie. W łuku masz 10 pkt dyscypliny więc ok, kołczanu mi w ogóle nie pokazuje a w klacie masz wykręcone pkt życia więc musisz poszukać nowej. 7. W grupie siła czyli dobrze jeżeli grając w dwójkę jedno będzie na postaci, która zadaje obrażenia (dps) a drugie będzie grało jako support (zero dps). W ten sposób będzie rozwiązany problem z przeżywalnością. W tym sezonie na dwójki najpopularniejsze jest zestawienie monk+zbarb.
Na koniec. Zajrzyj na tablicę wyników, popatrz jak się ludzie ubierają, to zazwyczaj najlepsze źródło wiedzy. :slight_smile:

1 polubienie

Dziękuję za mega odpowiedz. Akurat dh w tym sezonie to tylko pod klucze i prezenty, takze tym bym się nie sugerował, ale dało mi to dużo bardzo fajnych informacji na następny sezon, którego nie mogę sie już doczekać, trzeba w końcu się pojawic na tablicy z wynikami :joy:

warto warto.Pani Patrycja wie o tej grze tyle ile my się nigdy nie dowiemy.Także jak gra i trąbi zespół Acid Drinkers - Hats off 2 this Lady :grinning:

2 polubienia

Trzymam kciuki powodzenia pozdro :slight_smile:

A nie chcesz spróbować Opończy Cienia z przebiciem zamiast wielostrzału? Gameplay jest identyczny a obrażenia zadajesz dużo większe. Z esencją ledwo 110 mogę zrobić a z cieniem daję radę 130. Zawartość kostki taka sama, karwasze też, z szafy zmieniasz tylko zestaw, broń i kołczan.

Jak gracie we dwójke to niech jedna osoba zagra supportem (barb/dh) i będzie znacznie łatwiej. Polecam kopiować buildy z tabeli rankingów w grze :slight_smile: