Gra nie uruchamia sie

1E7AD599-57DD-44C7-AA9B-FE6A0AEEC777. idetyfikator raportu

Ten identyfikator może coś by powiedział twórcom gry, ale lepszy jest test np. dxdiag. Napisz co się dzieje, gdy próbujesz uruchomić grę.

Cześć!

Dokładnie, proszę dołącz pliki diagnostyczne.

A w międzyczasie przejdź te kroki : Diablo III Locked Up - Blizzard Support

oraz jeśli używasz programyu Razer Chroma to albo upewnij się, że masz jego najnowszą wersję albo go tymczasowo odinstaluj.

mnie wyskakuje kod 34200 i naturalnie też nie mogę sie zalogować

1 polubienie

Johny, także opisz co się dzieje krok po kroku i dołącz pliki diagnostyczne.

edit.
Gdy chciałem wejść do gry bez aplikacji battle.net to wyskoczył ten błąd 34200 - brak dostępnych serwerów. Po uruchomieniu aplikacji battle.net zobaczyłem, że dostępna jest aktualizacja 2.6.9.

tak zgadza się ,też musiałem zaktualizować ,tylko szkoda ,że nie ma wiarygodnej informacji co należy zrobić :slight_smile:

dzisiaj powtórka z rozrywki , nie wiem tylko czy nie miała być dzisiaj przerwa jakaś ,ale to jakiś problem napisać podczas logowania , jeżeli nie to po zalogowaniu do gry i chęci rozpoczęcia ,pojawia się kod - 317002 ,wróciłem po przerwie dłuższej do gry ,ale tak szczerze już żałuję , ja chcę po prostu tylko pograć za grę za którą zapłaciłem i mam prawo oczekiwać rzetelnych informacji chociaż a nie analizowania jakiś plików systemowych , nie jestem informatykiem i po prostu nie mam na to czasu . Z reguły powinno być tak ,że jak czegoś nie umiem robić to albo się szkolę albo tego nie robię - tak wspaniały Blizzie , proszę o umożliwienie mnie normalnego logowania a nie latania po forach i szukania co mam robić , tyle

3 polubienia

“” 10:42 AM · 24 cze 2020
Blizzard CS EU PL
@BlizzardCSEU_PL
(https://twitter.com/BlizzardCSEU_PL)

Prace konserwacyjne dobiegły końca. Dziękujemy za cierpliwość. “”

Ciężko jest napisać, że jest jakiś problem z serwerem ??? I nie można grac.
:dizzy_face:
Chyba czas zacząć karierę na Amerykańskim serwerze, który działa bez problemów.

1 polubienie

Witam, u mnie to samo … pojawia się kod - 317002 mimo reinstalacji gry od zera oraz aktualizacji systemu …

To samo u mnie. 317002 od samego rana. Reinstalowalem gre i apke.
Ktos z bliza raczy rzucic jakas informacja ?

HEj BLIZZ !!! . Nie próbujcie naśladować Massive ( division 2 :smiley: ) i olewać graczy , czekamy na info sezon 21 za moment :slight_smile:

1 polubienie

Kawa jest jaranie jest a D3 nie ma :slight_smile:

Ja zacząłem grać na amerykańskim serwerze.
Działa bez problemów. Jak coś polecam xD

można ,ale jechać tam od zera ( kampania nie zrobiona przygoda zablokowana ) omfg :smiley:

ale to jest żenujące i informacji nie ma bo po co :slight_smile:

2 polubienia

Prace konserwacyjne zakonczone.Klient gry laczy sie z serverem, pokazuje postacie, ale proba zagrania konczy sie bledem317002. Klient Battlenet nie pokazuje zadnych dostepnych aktualizacji. Sprawdzanie poprawnosci plikow gry zakonczone powodzeniem.

Maintenance work is complete. The game client connects to the server, shows the characters, but the attempt to play ends in error 317002. The Battlenet client does not show any available updates. Validation of game files completed successfully.

Witam, Proszę o informacje dotyczące braku możliwości połączenia z serwerem. Pomimo poprawnego uruchomienia gry i wczytaniu listy postaci niemożliwe jest uruchomienie gry (prywatnej i publicznej ) a pojawia się błąd 317002. Co robić ?

2 polubienia

jak by ktos wiedzial co robic albo chociaz co sie dzieje to nie było by tyle wpisów wszędzie :smiley:

Mam to samo :confused:

Podpinam się do tego 317002 , ale lipa