Gra sama się kasuje

Wczoraj chciałem sobie pograć. Wchodzę do folderu z grą pusto. Zainstalowałem od nowa. Dziś patrzę na pulpit ikonka gry biała. Po grze zostało 350mb. Wie ktoś co może to powodować?

Farbar Recovery Scan Tool i wklej log z niego

Nie mogę wklejać oddnośników … Wpisz na początku https a na końcu html
://megawrzuta.pl/filesgroup/29b4b92c6b7793c54c8a8be4900995a9.

Nic ty groźnego nie zauważyłem, a w logach antywirusa nic nie ma? SMART dysku OK?

Wszystko w prządku. Stan i temperatura w normie. Antywirusa sprawdziłem na samym początku.

Hej Daisho - Aplikacja Blizzard BattleNet nie posiada w ogóle funkcjonalności samoczynnego kasowania gier. Tego typu sytuacje są najczęściej powodowane przez lokalnie zainstalowane narzędzia do czyszczenia dysku, przyspieszania PC itp. (czy też błędne ustawienia narzędzi bezpieczeństwa). Prosimy o sprawdzenie, czy nie masz żadnych takich programów na swoim PC, a następnie ich wyłączenie, usunięcie czy też zmianę ich ustawień.

1 polubienie

Nie używałem jeszcze tego typu programów. Komputer jest w miarę nowy dlatego nie było powodu. Z programów obecnie używam tylko avasta premium i GeForce expierience. Nic po za tym nie ma. Dodam że wczoraj nie ściągnąłem gry do końca a dziś już jej nie ma. Kasuje battleneta i zainstaluje go na innym dysku może wtedy to coś się odczepi.

Usuń Avasta. Ten pseudoantywirus to zło wcielone. Zamulacz i szpieg.

1 polubienie