Halo? Reset postępu w grze

Tak jak w tytule tematu. Gra na PC nie przyniosła mi frajdy więc poszedlem na grę na Xbox i konto założyłem na nowej platformie jakieś 8 miesięcy temu, potem miałem przerwę w grze i w grudniu się zalogowałem na konto, wszystko było po staremu eq postacie itd. Natomiast już od stycznia, wszystkie moje postacie zostały usunięte w tym sezonowe, zwykle i hardcorowe. Nie wiem jak rozumiec ta sytuacje, przeczytałem z forum że tak poprostu się dzieje i można tę postacie odzyskać, ale w jaki sposób? Dla mnie osobiście jest to nie pojęte Zwlaszcza że wcześniej miałem dłuższą przerwę od grania od tej drugiej, gdzie po zalogowaniu się utracilem cały postęp w grze. Jak temu zapobiegac? Czemu ten system funkcjonuje i w jaki sposób on działa, na jakiej zasadzie. Teraz w sile potu na czole i na rękach staram się to wszystko odrobić, ale ból straty nadal jest… Czy ktoś się już z was z tym spotkał? Co sądzicie o czyms takim?

Wcześniej grałem mnichem prawie 500paragon był, natomiast teraz jak wspomniałem caly postęp został utracony wraz z wszystkimi itemami i kamykami. Jestem typem gracza który zbiera dosłownie wszystko co jest lub może być tego warte. Pomimo straty tu bardziej chodzi o fakt i odpowiedz na pytanie jak temu zapobiec i czemu ten system funkcjonuje?

Hej Legendarny. Jeśli piszesz o postępie w grze na PC i na Twoim koncie Blizzard, to możliwości takiej po prostu nie ma - i najpewniej zalogowałeś się na jakieś złe konto. W takiej sytuacji możemy bez problemu pomóc Ci odnaleźć Twoje postacie - po prostu skontaktuj się z nami.

Jeśli jednak piszesz o postępach w grze na konsoli Xbox - tam grasz na swoim koncie Microsoft, do którego my z naszej strony nie mamy żadnego wglądu. W takiej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt z działem wsparcia klienta firmy Microsoft dla usługi Xbox.