Klucz aktywacyjny

Mam Diablo 3 i dodatek Reaper of Souls .Kiedyś grałem na innym koncie a więc kluczę są użyte .A ja nie mam już dostępu do tamtego konta .Czyli wychodzi na to że mam dwie Dvd z diablo 3 i nie mogę grać i muszę sobie kupić nowe??? Czy mogą mi przepisać ze starego konta kluczę ? Dla tego kupiłem na DVD żeby móc zainstalować i nie przejmować się przepisywaniem do konta .Jak bym sobie życzył przepisanie do konta kupił bym sobie wersję elektroniczną czuję się oszukany …

Ale przypisywanie kluczy to już standard. Niestety skończyły się czasy gdy grę kupuje jeden a gra każdy. Wtedy było wymaganie posiadania płyty w napędzie, ale to się odpowiednim crakiem załatwiało. Gdzie teraz mam napędy montowane - prawie nigdzie.
Zawsze możesz napisać do suportu jak masz klucz to podadzą ci na jakim mailu jest przypisany.
Warunek z przypisaniem klucza do konta był od zawsze w d3 więc nie doczytałeś umowy.

Zakładając, że poprzednie konto na jakim grałeś było Twoim kontem, to powinniśmy dać radę odzyskać dla Ciebie dostęp do tego konta. Zgłoś się do nas poprzez stronę supportu i opisz wszystko, dodając też kody, aby to szybciej ustalić.