Kolejka do gry m

Pierwszy raz od kiedy gram w ta grę trafiłem na kolejkę w rozgrywce sezonowej myślałem ,że to dotyczy tylko gry multi ,ale do gry prywatnej też są kolejki. Myślałem czas oczekiwania 2 minuty nie jest źle i tak mam te cholerne dwie minuty od 15 minut i czas oczekiwania wcale się nie zmniejsza. To jakaś porażka.

4 polubienia

tak ta firma to żart… nawet prostych rzeczy nie ogarniają

1 polubienie

Miałem kupować d4 ale nie kupie na pewno nie na premiere . To jest żałosne z ich strony …

2 polubienia

dokładnie dzieki za przypomnienie blizardzie co sie dzialo po premierze d3:)

D4 na premierę i tak będzie wybrakowane, sami to przyznali. Ja poczekam do zimy, a jak dalej nie poprawią to do kolejnej zimy.

może ktoś wie , jak odzyskać nie wykorzystane środki z konta ?

co jest nie mogę wejść na multi (wiecznie kolejka)

ja już 10 minut czekam, z nudów zaraz śmietnik na forum tej nieudolnej firmy zrobię…

Zrobiłem sobie dłuższą przerwę od Diablo, ale fakt - te kolejki to raczej niemiła niespodzianka. I kiepski prognostyk na działanie Diablo IV…

Zmniejszyli pojemność na serwerach na d3, albo żeby ciąć koszty, albo dali więcej w innej grze. W każdym bądź razie jak widać grzeje ich klient. Zamiast dopłacić do serwerów i wykazać się że wszystko będzie bajka to jak widać Blizzard nigdy nie zawodzi.
Już nawet nie liczę na to że D4 będzie działać w pierwszych dniach. Standardowe zagrywki przed wszystkimi dużymi grami. Nachapać się na sprzedaży i potem niech to się ciągnie. Gdy kasa zacznie się kurczyć to wyda się dodatek na poziomie “Nekromanta”. Żart nie firma.

2 polubienia