Mamy sezon 22 PTR

Na US forum mamy wreszcie daty i opis zmian PTR s.22
https: //us.diablo3.com/en/blog/23529004/ptr-2610-preview-blog-9-25-2020#_Table_of_Contents

… na naszym rodzimym forum jak zwykle cisza :frowning:

1 polubienie

…bo nie ma się nad czym rozwodzić :slight_smile:

I nazwali ten Patch 2.6.10 zamiast 2.7 jakby chcieli podkreślić “żadnych marzeń o czymś specjalnym” :frowning:

Do niebieskich - Tak wprowadziliście te opisy buildów cieni w sezonie,że nie da się przeczytać 3. konfiguracji bo jest “ucięta”,mamy się domyślać o co chodziło?

Pomyślcie o jakiś innych nagrodach, byle nie ramki czy chorągwie czy sztandary - do Niebieskich. Pety też nie, chyba że dacie im levelowanie w odniesieniu dozbierania przedmiotów z map w zależności od poziomu.

Dobre do tych cieni będzie 4. miejsce w kostce,to jest tak naprawde główny motyw sezonu jak dla mnie

Ja bym jeszcze wprowadził to,że nie trzeba szukać nowych całych zestawów by działał nowy bonus po tym sezonie co będzie bo niektórzy na non sezonie mają pierwotne części zestawów ale z poprzednimi obrażeniami itp

Ten cień ma się skalować do naszego DPSu

Może i mamy sezon 22 na PST, ale wyraźnie mnie to nie dotyczy (kod 33 - sprawdź stan serwerów - taka strona nie istnieje). A może 1 października oznacza 2 lub 3 października?

Na stronie amerykanskiej jest podana data 1.10. Na eu tez. Rozumiem, ze to czas amerykanski, zachodnie wybrzeze. Czyli musimy dodac te pol dnia. -_-

W końcu, z niewielkim poślizgiem, ale wreszcie działa.