META to klan botow i oszustow kozystajacych z botowania innych

mam 150 zrobione i ja nie botuje oprucz moich trzech znajomych

2 polubienia

Chcesz chusteczkę do otarcia łez?

1 polubienie

Nie korzystasz również ze słownika ortograficznego i to jest w tym najgorsze.

4 polubienia

150 teraz zrobic to faktycznie mega wyczyn:))) oj Gollob :))

A ty może chusteczkę do przetarcia pinglil? Bo nie na temat piszesz. Chłopak napisał co myśli na temat aktualnego stanu gry, podzieliłł się (trafnym zresztą) spostrzeżeniem i od razu ma jechane.

Mam nadzieję, że jakoś to przeżyjesz. Wszakże poprawna polszczyzna to meritum na forach o grach komputerowych, najlepiej od razu zadzwoń na policję, że ktoś napisał coś z bykiem. A poważniej - kogo to obchodzi czy robi błędy czy pisze jak spod igły, obchodzić cię powinno to o czym o pisze a nie w jaki sposób.

Gollob ma rację, znakomita większość graczy którzy “należą” do (samozwańczej) topki to gracze z botem, th z 20gb pluginów i makrami lub obiema tymi rzeczami jednocześnie. Ale gdyby zbanoiwali wszystkich grających nieuczciwie to zostałyby tam może z cztery osoby na krzyż i kilku graczy niedzielnych i trzebaby zamknąć serwery D3 :smiley:

3 polubienia

Witam :wink:

Panowie. Bez nikomu niepotrzebnej “gównoburzy”. Jest i tak, jak piszą Gollob [poza tematem: godny nick] i Red, czyli botów cała masa, ale i tak, jak w innym wątku pisał Gwidon: nie wszyscy; nie cała topka i po banach zostałby może nie Legion lecz z pewnością nie garstka.
Nie zmieni się tego. Temat wałkowany od lat wszak. I albo sie to akceptuje - nie w znaczeniu zgody, co nie patrzenia się na tablice - albo istnieje opcja: cancel the game; albo - i to najlepsza opcja: grasz dla własnych celów, czy “miodu”.

PS. Jednakowoż Red lepiej pisać poprawnie. Niezależnie od for. Zastrzegam: nie czepiam się Golloba. Wyrażam własną opinię.

Pozdrawiam,

2 polubienia

Przepraszam, ale w którym miejscu napisał co myśli na temat aktualnego stanu gry, bo chyba jednak przeoczyłem. Ja widzę tylko przechwałkę zrobienia 150 bez bota i tyle. Co to wnosi do tematu? Zresztą temat botów jest już tak oklepany i każdy zdaje sobie sprawę, że Blizzard ma na to - brzydko mówiąc - wywalone.

Dla mnie ważne jest o czym ktoś pisze i w jaki sposób. To, że tobie nie przeszkadza jak ktoś kaleczy język polski nie znaczy, że każdy będzie taki przychylny i to aprobował. Tym bardziej w tak krótkim zdaniu zrobić błąd to czyste lenistwo. Po co w ogóle ortografia i zasady interpunkcyjne, nie? Co za “gupi” ludzie to wymyślili :smiley:

3 polubienia

…zwłaszcza, ze przeglądarki internetowe podświetlają błędy i dają szansę je poprawić. Trzeba być wybitnym leniem, nie szanować czytających, żeby o to nie zadbać. A jak ktoś ich nie szanuje, to ja tego nie czytam.
Boty są i będą. Komu się chce latać, zbierać materiały jak na VM bot biega i zalicza zlecenia. Wystarczy je tylko co jakiś czas zebrać. W tym czasie biega się 150 i zbiera exp.
Michał

1 polubienie

Witam serdecznie temat już nie aktualny ale oczywiście odniosę się do postów.Pierwsze zaczniemy od moderatora temat ten był pisany jak jeszcze nie było epidemii w Wu han a tu data 4 kwiecień(to była seria tematów) może jak książę wrzuca temat na forum to z datą utworzenia było by miło.Temat nie aktualny ze wzg.na ucieczkę szczurów z tonącego okrętu, nie było i nie jest moją (naszą)intencją (nękanie) obrażanie klanu czy mile spędzających czas w tej grze graczy.Moją (naszą) intencją było tępienie oszustów i przywódców klanów pozwalających na takie praktyki(przypomnę że klany miały tępić takie zachowanie i bycie w klanie miało gwarantować uczciwość członka, gracza)przywódca tego klanu(były) okazał się kimś innym…Masa tych gryzoni (ssaków)powędrowała do innego klanu popatrzymy na ręce przywódcy jak się zachowa ( może blizz w końcu okaże się szybszy jako pierwszy położy kres tym praktykom{(temat w końcu po weryfikacji, bany za boty zabranie sezonu moze kilku za nakładki macra,th)}temat oczywiście zapodany także na us forum ze wzg na zachowanie naszego blizz. Nie będę tu cytował postów każdy się domyśli o co chodzi a jak chodzi o chusteczki to się powtarzasz napisz cos mądrego to pogadamy,słownik ortograficzny hm bo widzisz jak byś był bystry to byś zobaczył że żubr wypił zawartość{ko®zystajacych}ale słomka w but. została, jak szukasz ornitologii to wpisz ptaki w …150 hm to było dawno i nie chodziło o mnie, czy tu trzeba pisać dosłownie(wystarczy powiązać temat z postem)faktycznie 150 łał.CZEKAMY NA DZIAŁANIA BLIZZ.MAMY NADZIEJE ŻE JUŻ NIEBAWEM TO NASTĄPI.Pozdrawiam uczciwie goniących za farmą powodzenia.

Gollob już zapomniałeś jak uzywałeś dh albo macro pod wizzk boozke:) co za hipokryta:) tak cię dupa bolała że usunął swojego kolege co zawsze z nim grałeś powód wbił 3 razy wejcej paragonów niż ty a grał i gra czysto, ale co ty możesz wiedzieć coś tam słyszałeś gdzieś coś ktoś powiedział i z tego masz całą wiedze na temat Mety co do Mety to ma się dobrze:) była będzie i jest bez odbioru trolu

2 polubienia

Nie znam cię{poza tym,że byłeś w tym klanie} Roberto7 i nie miałem “przyjemności"zagrać z tobą choćby jeden raz.Nie zapomniałem jak używałem dh{jak się robiło gr 45}pozdro dla starego WK ale tobie chodzi pewnie o turbo huda(nie wiem po co wizzowi th) i macro pod wizza widzisz cały problem polega na tym że nigdy tego nie używałem gdybym używał 150 nie było by problemem a nigdy tego nie osiągnąłem pod bazzoke a sprzęt i paragony spoko na to pozwalały bo widzisz robiąc całą rotacje ręcznie ciężko osiągnąć 100% skutecznosci.Dupe mam twardą i się o nią nie martw, usunąłem ? kolegę który wbił 3 razy więcej paragonów łał {chłopaki mają w tej chwili sprawdze na sezonie średnio 3500 ale i 5180, 4728 i nikogo nie usunąłem jest wirus i cisną uczciwie) i ty ,ty,ty zostałeś adwokatem tego kolegi co wbił 3 RAZY tyle tych paragonów i w dodatku ten kolega z tymi pargonami jest nie piśmienny czy co.Boty z mety zacinały się na paczkach {public} i tu miarka się przebrała.Nie będę odpisywał na takich pożal się () troli w pampersach{którzy mnie nie znają, nie grali ze mną}a jeszcze cytat” ale co ty możesz wiedzieć coś tam słyszałeś gdzieś coś ktoś powiedział i z tego masz całą wiedze na temat"mój i cytat"trolu"

Golob miałeś mnie w znajomych 2 lata:) ja cię usunąłem w tym sezonie, może ci wklejc dla przypomnienia jak to latałeś z chłopakami z Mety sprawdz sobie sezon 16 137gr:) jesteś tak gosciu zakłamany że szkoda mówic… mówisz wirus paragn5180 :slight_smile: faktycznie czarna stopa kolega twój leci 24h od poczatku sezonu brawo:) chyba wiesz i sobie zdajesz sprawe kto mam takie paragony na tym etapie sezonu, chciałeś zabłysnąć ale coś ci nie pykło robisz siebie poprostu błazna jesteś typowym Polaczkiem co mam o wszystko ból dupy jak juz ci pisałem w innym poscie, tyle w tym temacie.

1 polubienie

Sezon 16 meta istniała 3 dni i grali w niej porządni ludzie. 2 lata to chyba nie byłes wtedy w mecie co, i widzisz jakoś nie odczułem braku znajomka.
Nie produkuj się twój były przywódca{chryzantema, fiołek, nie ważne} miał zrobić z tym porządek ale było mu to na rękę czy nogę a może tyt. tematu nie wiem. Pytaj jego był informowany i dobrze wiedział o temacie(to była seria tem.}ale moderator wykosił wszystko pojawił sie ten po 3 miesiącach dlaczego domyśl się sam.Ponoć ujawnianie nicków botów oszustów na tym forum nie przystoi.I nie wiem co ci pyka a nie pyka komentujesz coś o czym nie masz pojęcia zostałeś oddelegowany bo nie używasz bota macro i th ? Temat zamknięty uzyskaliśmy w 50% to o co nam chodziło na resztę (trwa weryfikacja) trzeba poczekać. KONIEC JUŻ WIĘCEJ SIĘ NIE ODNIOSĘ DO TEGO TEMATU (chyba że moderator puści resztę tematów albo wypowie się były przywódca wywołanego klanu)

1 polubienie